Artykuły
Facet zamknięty w sobie. Jak to zmienić ?
Facet zamknięty w sobie. Jak to zmienić ?

Faceci z natury nie mówią wiele o swoich uczuciach. Zawsze tak było i będzie, tak już są po prostu stworzeni. Ale jak wiadomo kobiety czasami potrzebują, żeby ich mężczyzna powiedział im o swoich uczuciach prosto w oczy, ponieważ w konsekwencji kobiety mogą tracić pewność siebie, są wprowadzane w zakłopotanie oraz boja się o dalszą wspólną przyszłość.
Napisany 06.12.2015 przez Admin
Dlaczego jest coraz więcej rozwodów?
Dlaczego jest coraz więcej rozwodów?

Rozwody zdarzają się w dzisiejszym świecie coraz częściej. Zazwyczaj uczucie między partnerami zwyczajnie się wypala, za pośrednictwem na przykład zdrady, przemocy, długiej rozłąki, problemów materialnych, chorób, rozczarowań. Po prostu kończy się zakochanie, przemija szczęście i pojawia się opcja rozwodu.
Napisany 06.10.2015 przez Admin
Dlaczego faceci w związkach podrywają inne kobiety?
Dlaczego faceci w związkach podrywają inne kobiety?

Zapewne często słyszałaś, że mężczyźni są prości jak konstrukcja cepa, ale czy na pewno? Związek to przede wszystkim szczerość i wierność, niestety twój partner często o tym zapomina i pomimo bycia w związku podrywa inne panie. Może właśnie takie zachowanie dodaje mu pewności siebie i nie pozwala wypaść z roli. Czy warto to usprawiedliwiać? Dowiedz się co twoja sympatia robi, gdy nie ma cię w pobliżu.
Napisany 01.09.2015 przez Admin
Typy najgorszych pocałunków według mężczyzn
Typy najgorszych pocałunków według mężczyzn

Każda kobieta uwielbia pocałunki, czułe, namiętne czy mechaniczne, jednak czy Ty robisz to dobrze? Oto typy fatalnych całusów za którymi nie przepadają mężczyźni.
Napisany 21.07.2015 przez Admin
Randki po rozstaniu, czyli kiedy warto jeszcze poczekać
Randki po rozstaniu, czyli kiedy warto jeszcze poczekać

Wiele z was uważa, że rozstanie to koniec świata, w końcu legły plany o wspólnej przyszłości, jednak takie sytuacje zdarzają się codziennie w życiu wielu ludzi. Warto ambitnie rozpocząć nowy i zapewne piękny rozdział w życiu. Nie tkwisz bezradnie w związku, który nie miał szans się udać, jesteś wolna a co za tym idzie znów możesz umawiać się na randki...byle nie za wcześnie. Kilka sygnałów świadczących o tym, że nie jesteś jeszcze na to gotowa.
Napisany 17.07.2015 przez Admin
Czy opalone kobiety pociągają mężczyzn?
Czy opalone kobiety pociągają mężczyzn?

Nasze polskie dziewczyny kochają być opalone, zatem często nie tylko korzystają z naturalnego słońca, ale również z samoopalaczy, czy solarium. Według Polek atrakcyjną i pociągającą jest ta kobieta, która kusi promienną opalenizną. Jednak, co o tym wszystkim sądzą Panowie?
Napisany 14.07.2015 przez Admin
„… i że Cię nie opuszczę, aż do śmierci!” Serio?
„… i że Cię nie opuszczę, aż do śmierci!” Serio?

Każdy z nas to zna: „I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że Cię nie opuszczę aż do śmierci”. Jednak czy taka miłość w dzisiejszych czasach na pewno istnieje??? Niejednokrotnie dobiegają do nas informacje ze świata, a nawet z okolicy o małżeństwie, które spędziło ze sobą 50, 60, a nawet 70 lat
Napisany 14.05.2015 przez Admin
Związek z młodszym? – Dlaczego nie!
Związek z młodszym? – Dlaczego nie!

Mnóstwo kobiet nie biorąc pod uwagę tradycji związuje się dużo młodszymi od siebie mężczyznami. Mimo, iż wiele osób uważa ten fakt za dziwny, takie związku mają prawo być szczęśliwe! Duża liczba gwiazd/ celebrytek takich jak słynna Madonna posiada młodszego partnera. Dlatego też zjawisko to nabiera coraz większej częstotliwości.
Napisany 22.01.2015 przez Admin
Chcesz mu wyznać miłość w sieci? Przemyśl to!
Chcesz mu wyznać miłość w sieci? Przemyśl to!

Ty i ja może dbamy o swoją prywatność w sieci internetowej, jednak zdarzają się i tacy, którzy mają ją głęboko w nosie. Są przeszczęśliwie zakochani, wszędzie udają się razem oraz są słodcy jak lukier. Codziennie wyznają sobie nawzajem publicznie miłość oraz szukają coraz to nowych sposobów na pokazanie jej innym ludziom.
Napisany 14.01.2015 przez Admin
Faceci  też lubią komplementy!
Faceci też lubią komplementy!

My kobiety uwielbiamy, gdy ktoś nas komplementuje, że ładnie wyglądamy, że ładnie pachniemy itd. Jak się okazuje w praktyce, nie tylko nasza płeć lubi słyszeć miłe słówka. Uwaga, mężczyźni też lubią być doceniani, nawet częściej od nas. Poniżej kilka porad, jak trafić w sedno, aby zaprocentować w jego oczach!
Napisany 27.10.2014 przez Admin
Kocham mojego trenera
Kocham mojego trenera

Mnóstwo nastolatek podkochuje się potajemnie w swoich nauczycielach. Taka znajomość zazwyczaj się szybko kończy a ból w rozkochanych sercach dziewcząt pozostaje na długo.
Napisany 24.08.2014 przez Admin
Przyjaciółka chłopaka. Czy warto być o nią zazdrosną?
Przyjaciółka chłopaka. Czy warto być o nią zazdrosną?

Rafał od lat przyjaźni się z Moniką. Jest jego najlepszą przyjaciółką. Znają się od małego, mieszkają na tym samym osiedlu. Nic poza przyjaźnią ich nie łączy. Rafał w końcu poznał swoją ukochaną, która jest niestety bardzo zazdrosna o koleżankę chłopaka.
Napisany 16.06.2014 przez Admin
ZDRADZIŁ? DLACZEGO TO ZROBIŁ?
ZDRADZIŁ? DLACZEGO TO ZROBIŁ?

Czy każdy facet jest taki sam i zawsze zdradzi? Co było powodem, dla którego to zrobił?
Napisany 15.05.2014 przez Admin
Toksyczni mężczyźni
Toksyczni mężczyźni

Od czasów małej dziewczynki każda marzyła, aby w swoim życiu spotkać mężczyznę, jak z bajki. Idealnego, kochającego i takiego, który będzie już przy nas do końca życia. Życie to niesie za sobą szereg niespodzianek i wiele z was na pewno na swojego księcia trafiło, ale niestety nie wszystkim los jest posłuszny.
Napisany 02.05.2014 przez Admin
Wstydziłem się mojej ukochanej
Wstydziłem się mojej ukochanej

Na początku związku Michał tryskał ze szczęścia, że poznał Ilonę. Dopóki nie przedstawił ją swoim znajomym miał ją za swój ideał. Później pojawiły się pewne komplikacje i problemy, o których nie chciał z nią rozmawiać.
Napisany 14.04.2014 przez Admin
Przyjaźń damsko męska – prawda czy mit?
Przyjaźń damsko męska – prawda czy mit?

Mówi się, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje. A jednak uważam, że jest ona możliwa, aczkolwiek dla wielu bardzo trudna. Pod pierzynką czystej przyjaźni zwykle kryje się erotyczne ziarno.
Napisany 09.03.2014 przez Admin
Nie jestem zadowolona z pierwszego razu
Nie jestem zadowolona z pierwszego razu

Seks w młodym wieku a zwłaszcza pierwszy raz nie zawsze należy do tych udanych i pięknych, jak na przykład możemy to zobaczyć w niektórych filmach romantycznych. Pewne dwie internautki opowiadają o swoich przeżyciach, które ich bardzo zawiodły.
Napisany 02.03.2014 przez Admin
Nie potrafię żyć sam ze sobą.
Nie potrafię żyć sam ze sobą.

Pęd życia, ciągła obecność innych osób, częste imprezy i spotkania – taki styl życia wydaje się arcyciekawy, pozbawiony wszelkiej monotonii i nudy. Jednak zastawia na nas pułapkę, jaką jest solofobia, czyli lęk przed samotnością.
Napisany 08.02.2014 przez Admin
Pijany seks
Pijany seks

Czy komuś z Was zdarzyło się kochać po alkoholu? Na pewno większości tak. Na pewno przyznacie, że było super. Ale czy to jest tak do końca OK.?
Napisany 28.01.2014 przez Admin
Dowody na to, aby nie wracać do swojego eks
Dowody na to, aby nie wracać do swojego eks

Jak się już przyjęło od wielu lat pewne powiedzenie ‘’Dwa razy się nie wchodzi do tej samem rzeki’’ jest dowodem w wielu kwestiach niepodważalnym. Mnóstwo osób żyje w przekonaniu z tym powiedzeniem i kończąc jakiś rozdział w życiu zamykają go na wieki
Napisany 03.01.2014 przez Admin
Kiedy brak kontaktu…
Kiedy brak kontaktu…

Portale randkowe są dzisiaj bardzo powszechne i korzysta z nich mnóstwo ludzi. Czasami po to, aby poznać kogoś, z kim można się dobrze bawić, a czasami po to, by odnaleźć drugą połówkę i związać się już na stałe. Choć internautów zarejestrowanych na takich portalach jest wielu, to jednak nie zawsze musi to oznaczać dwieście wiadomości w Twojej skrzynce.
Napisany 08.12.2013 przez Admin
Straszna trwoga.
Straszna trwoga.

Samotność to uczucie dla każdego inne. Może być złe, a może być dobre, wszystko zależy od tego, czy jest ono tym, co bez pytania zaserwował nam los, czy raczej tym, co sami wybraliśmy. Jeśli z własnej woli decydujemy się na samotność, nie musi ona być zła – o ile nie uciekamy się do niej zbyt często i czujemy się z nią dobrze.
Napisany 12.11.2013 przez Admin
Seks na zdrowie.
Seks na zdrowie.

„Jeśli dotyk byłby tylko pragnieniem ciała, ludzie staliby się dla siebie bezduszni” – tak powiedział niegdyś Seneka i nawet po wielu minionych wiekach należy przyznać mu rację. Fizyczna bliskość partnera pozytywnie oddziałuje na nasze uczucia, nastrój a także dodaje zdrowia.
Napisany 15.10.2013 przez Admin
Mam focha – bo tak!
Mam focha – bo tak!

Kto, po co, dlaczego i z jakim skutkiem obraża się zwykle na partnera? Czy można panować nad swoim lub cudzym fochem? Te jakże trudne kwestie rozstrzygamy poniżej.
Napisany 20.09.2013 przez Admin
Kobiety też zdradzają!
Kobiety też zdradzają!

''Kobiety są idealne'', ''Wierne'', ''Nigdy nie zdradzają'', '' Zawsze czekają z utęsknieniem, kiedy to ich wybranek wróci po ciężkiej pracy''.'' To mężczyzna jest tym złem w związku'', ''On zawsze coś zepsuje'', ''On zdradzi''. Takie sugestie padają od X lat. Niestety czasy się zmieniają i kobiety wraz z nim . Jak zdradzają? Kiedy to robią?
Napisany 22.08.2013 przez Admin
Chcesz tego jedynego i idealnego? Kilka naszych wskazówek, jak go znaleźć.
Chcesz tego jedynego i idealnego? Kilka naszych wskazówek, jak go znaleźć.

Każda z nas ma w głowie utkwiony obraz idealnego mężczyzny. Często się okazuje, aby go znaleźć potrzeba czasami dużo czasu. Jeżeli już znajdziemy potencjalnego kandydata, to zastanawiamy się, jak się zachować by go nie spłoszyć?.
Napisany 01.07.2013 przez Admin
Kto płaci za randkę?
Kto płaci za randkę?

Wpadliście sobie w oko na parapetówce u znajomej i teraz wybieracie się na pierwszą randkę. Idziecie do restauracji, patrzycie sobie w oczy, czujecie w brzuchu motylki, jecie smaczną kolację przy świecach i lampce wina. Wszystko jest jak we śnie, dopóki nie przychodzi do płacenia…
Napisany 10.06.2013 przez Admin
Rewolucja dzidziusiowo-związkowa.
Rewolucja dzidziusiowo-związkowa.

Mogłoby się wydawać, że pojawienie się dziecka między Wami jest pieczęcią, spajającą Wasz związek nierozerwalnie. Dla wielu par na pewno tak właśnie jest, jednak nie dla wszystkich. Wiele związków kończy się właśnie wraz z rozpoczęciem życia we troje.
Napisany 06.06.2013 przez Admin
Ślub nie zawsze wychodzi na dobre…
Ślub nie zawsze wychodzi na dobre…

Podobno najmniej depresji odnotowuje się wśród żonatych mężczyzn, natomiast wśród kobiet chorują cztery razy częściej te, które mają mężów. Paniom od wieków wmawia się, że małżeństwo to ich największe marzenie. A jednak – nic bardziej mylnego.
Napisany 28.05.2013 przez Admin
Jak randkują Polacy?
Jak randkują Polacy?

Randka to bardzo ważne spotkanie dla większości z nas, w końcu to od niej zależy, czy doczekamy się kolejnego spotkania. To, jak wypadniemy, decyduje o wrażeniu, jakie zrobimy na drugiej osobie, więc zwykle bardzo się staramy. Jak bardzo? Na to pytanie odpowiedzi znaleźliśmy w badaniu przeprowadzonym przez portal C-Date.pl
Napisany 23.05.2013 przez Admin
Wnętrze czy wygląd – co przyciąga kobiety?
Wnętrze czy wygląd – co przyciąga kobiety?

Idealny mężczyzna to dzisiaj ten z reklam, plakatów, magazynów: opalony, z dwudniowym zarostem i umięśniony. Na płaskim brzuchu rysuje się zestaw mięśni, nad którymi facet ciężko pracuje. Tylko nie mów, że wygląd nie jest dla Ciebie ważny, bo w to już nie uwierzymy.
Napisany 19.04.2013 przez Admin
To nie syn – to mój facet!
To nie syn – to mój facet!

On – 27, ona – 38. Czy są szczęśliwi, czy mają szansę na trwały i szczęśliwy związek? Tak i to duże. Obecnie coraz więcej dojrzałych kobiet wybiera młodszych mężczyzn, a oni lubią starsze kobiety. Dlaczego? Być może młodszy partner odmładza dojrzałą kobietę i dodaje jej energii.
Napisany 10.03.2013 przez Admin
Znaleźć sympatię w sieci? To proste!
Znaleźć sympatię w sieci? To proste!

Od dłuższego czasu jesteś singlem i marzysz o tym, żeby mieć z kim porozmawiać. Rejestrujesz się na portalu randkowym poleconym przez koleżankę i… nie wiesz co dalej.
Napisany 08.03.2013 przez Admin
Kocham Cię bez zobowiązań.
Kocham Cię bez zobowiązań.

Z badania przeprowadzonego przez prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, iż prawie połowa internautów będących w związkach przyznała się do kontaktów seksualnych z osobą trzecią. Coraz więcej też istnieje związków otwartych, w których partnerzy nie posiadają siebie na wyłączność i nie dotyczy to tylko seksualności.
Napisany 28.02.2013 przez Admin
Zdrada, korzystna dla związku?
Zdrada, korzystna dla związku?

Trudno stwierdzić jak to działa, ale być może jest w tym ziarno prawdy. Otóż podobno udane romanse, to znaczy takie, które nie zostały wykryte przez małżonków (lub stałych partnerów), sprzyjają umacnianiu więzi małżeńskich. Brzmi absurdalnie?
Napisany 04.02.2013 przez Admin
Swingersi. Kim są?
Swingersi. Kim są?

Swingersi to ludzie postępujący w kontrowersyjny sposób. Jednym się to podoba, dla innych to niemoralne dziwactwo. Jedno jest pewne: są wobec swoich partnerów szczerzy. Co takiego robią? Wymieniają się partnerami na noc lub kilka lub oddają się uciechom we czworo. Świadomie, celowo, dla zabawy.
Napisany 02.01.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0