Artykuł > Toksyczni mężczyźni
Toksyczni mężczyźni
Toksyczni mężczyźni

Od czasów małej dziewczynki każda marzyła, aby w swoim życiu spotkać mężczyznę, jak z bajki. Idealnego, kochającego i takiego, który będzie już przy nas do końca życia. Życie to niesie za sobą szereg niespodzianek i wiele z was na pewno na swojego księcia trafiło, ale niestety nie wszystkim los jest posłuszny. [/size]Dosyć często trzeba przeżyć wiele porażek i doświadczyć mnóstwo cierpienia, aby na swojej drodze spotkać odpowiednią osobę.

Poniżej kilka typów mężczyzn, których trzeba koniecznie omijać szerokim łukiem

-Byłem w związku, ale teraz się boję!

Kiedyś zapewne przeżył dużą porażkę w związku i oświadczył, że już nigdy więcej się nie zaangażuje. Niewiadomo z jakich przyczyn został zraniony do takiego stopnia, że stracił całkowite zaufanie do kobiet.

-Jestem najlepszy i najprzystojniejszy

Typowy narcyz - kocha, lubi, szanuje ale tylko siebie. Taki typ mężczyzn trzeba omijać kilometrami. Dla niego liczy się on sam. To ty kobieto masz pachnieć w życiu, masz być podziwiana i kochana. Wniosek jeden: staraj się szukać mężczyzny takiego, który będzie ci całe dnie powtarzał o twojej wyjątkowości.

- Jestem wybuchowy i uwielbiam się kłócić

Potrafi ze zwykłej kłótni rozpętać co najmniej III wojnę światową. Z błahostki, o którą się sprzeczacie robi aferę na całe osiedle. Taki typek jest niebezpieczny i musisz być ostrożna, bo może dojść do niechcianych rękoczynów. Poznałaś faceta, który jest okrutny wobec ciebie i winą obarcza ciągle ciebie? Odpuść sobie, zasługujesz na kogoś lepszego.

- Jestem jeszcze za młody i wolę spotykać się z kolegami

Wokół mnóstwo kolegów, którzy robią sobie nawzajem dziwne żarty, które ty odbierasz za dziecinne i dziwaczne. Spotykacie się ‘’wszyscy’’ razem, albo siedzicie we dwójkę a on tylko porusza temat swoich kumpli. To podstawowy znak do ucieczki, dziewczyno. Chłopak najwyraźniej jeszcze nie dorósł. Ty w całym tym związku będziesz się tylko męczyć, a on żeby ciebie docenić musi dorosnąć.

- Jestem pedantem i nie możesz tego dotykać

Jego samochód jest oczkiem w główce. Sprzątanie zajmuje mu cały dzień. Robi wielką awanturę, gdy chcesz sobie poprawić makijaż. ‘Pobrudzisz tapicerkę’, ‘’Tyle sprzątałem’’, ‘’Nawet się nie waż’’. Odpuść zawczasu, bo nie daj boże ubrudzisz głupią tapicerkę a on nie dosyć, że zrobi ci awanturę to jeszcze wyrzuci cie z auta. Człowiek, dla którego rzeczy materialne mają większą wartość nie jest dobrym kandydatem na męża.

- Jestem najważniejszy i nikt mi nie podskoczy

Lubi siać postrach wśród innych. Zaczepianie innych i wydzieranie się sprawia mu przyjemność. Jadąc autem komentuje innych kierowców podczas imprezy czuje się jej najważniejszym uczestnikiem. Doświadczasz tego? Jesteś w podobnej sytuacji?To wielki znak, że powinnaś omijać ten typ. Nic dobrego z tego nie wyjdzie, gwarantujemy.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 02.05.2014
Samotne online
0
Samotni online
0