Artykuły z roku 2013
Kiedy brak kontaktu…
Kiedy brak kontaktu…

Portale randkowe są dzisiaj bardzo powszechne i korzysta z nich mnóstwo ludzi. Czasami po to, aby poznać kogoś, z kim można się dobrze bawić, a czasami po to, by odnaleźć drugą połówkę i związać się już na stałe. Choć internautów zarejestrowanych na takich portalach jest wielu, to jednak nie zawsze musi to oznaczać dwieście wiadomości w Twojej skrzynce.
Napisany 08.12.2013 przez Admin
Straszna trwoga.
Straszna trwoga.

Samotność to uczucie dla każdego inne. Może być złe, a może być dobre, wszystko zależy od tego, czy jest ono tym, co bez pytania zaserwował nam los, czy raczej tym, co sami wybraliśmy. Jeśli z własnej woli decydujemy się na samotność, nie musi ona być zła – o ile nie uciekamy się do niej zbyt często i czujemy się z nią dobrze.
Napisany 12.11.2013 przez Admin
Seks na zdrowie.
Seks na zdrowie.

„Jeśli dotyk byłby tylko pragnieniem ciała, ludzie staliby się dla siebie bezduszni” – tak powiedział niegdyś Seneka i nawet po wielu minionych wiekach należy przyznać mu rację. Fizyczna bliskość partnera pozytywnie oddziałuje na nasze uczucia, nastrój a także dodaje zdrowia.
Napisany 15.10.2013 przez Admin
Mam focha – bo tak!
Mam focha – bo tak!

Kto, po co, dlaczego i z jakim skutkiem obraża się zwykle na partnera? Czy można panować nad swoim lub cudzym fochem? Te jakże trudne kwestie rozstrzygamy poniżej.
Napisany 20.09.2013 przez Admin
Kobiety też zdradzają!
Kobiety też zdradzają!

''Kobiety są idealne'', ''Wierne'', ''Nigdy nie zdradzają'', '' Zawsze czekają z utęsknieniem, kiedy to ich wybranek wróci po ciężkiej pracy''.'' To mężczyzna jest tym złem w związku'', ''On zawsze coś zepsuje'', ''On zdradzi''. Takie sugestie padają od X lat. Niestety czasy się zmieniają i kobiety wraz z nim . Jak zdradzają? Kiedy to robią?
Napisany 22.08.2013 przez Admin
Chcesz tego jedynego i idealnego? Kilka naszych wskazówek, jak go znaleźć.
Chcesz tego jedynego i idealnego? Kilka naszych wskazówek, jak go znaleźć.

Każda z nas ma w głowie utkwiony obraz idealnego mężczyzny. Często się okazuje, aby go znaleźć potrzeba czasami dużo czasu. Jeżeli już znajdziemy potencjalnego kandydata, to zastanawiamy się, jak się zachować by go nie spłoszyć?.
Napisany 01.07.2013 przez Admin
Kto płaci za randkę?
Kto płaci za randkę?

Wpadliście sobie w oko na parapetówce u znajomej i teraz wybieracie się na pierwszą randkę. Idziecie do restauracji, patrzycie sobie w oczy, czujecie w brzuchu motylki, jecie smaczną kolację przy świecach i lampce wina. Wszystko jest jak we śnie, dopóki nie przychodzi do płacenia…
Napisany 10.06.2013 przez Admin
Rewolucja dzidziusiowo-związkowa.
Rewolucja dzidziusiowo-związkowa.

Mogłoby się wydawać, że pojawienie się dziecka między Wami jest pieczęcią, spajającą Wasz związek nierozerwalnie. Dla wielu par na pewno tak właśnie jest, jednak nie dla wszystkich. Wiele związków kończy się właśnie wraz z rozpoczęciem życia we troje.
Napisany 06.06.2013 przez Admin
Ślub nie zawsze wychodzi na dobre…
Ślub nie zawsze wychodzi na dobre…

Podobno najmniej depresji odnotowuje się wśród żonatych mężczyzn, natomiast wśród kobiet chorują cztery razy częściej te, które mają mężów. Paniom od wieków wmawia się, że małżeństwo to ich największe marzenie. A jednak – nic bardziej mylnego.
Napisany 28.05.2013 przez Admin
Jak randkują Polacy?
Jak randkują Polacy?

Randka to bardzo ważne spotkanie dla większości z nas, w końcu to od niej zależy, czy doczekamy się kolejnego spotkania. To, jak wypadniemy, decyduje o wrażeniu, jakie zrobimy na drugiej osobie, więc zwykle bardzo się staramy. Jak bardzo? Na to pytanie odpowiedzi znaleźliśmy w badaniu przeprowadzonym przez portal C-Date.pl
Napisany 23.05.2013 przez Admin
Wnętrze czy wygląd – co przyciąga kobiety?
Wnętrze czy wygląd – co przyciąga kobiety?

Idealny mężczyzna to dzisiaj ten z reklam, plakatów, magazynów: opalony, z dwudniowym zarostem i umięśniony. Na płaskim brzuchu rysuje się zestaw mięśni, nad którymi facet ciężko pracuje. Tylko nie mów, że wygląd nie jest dla Ciebie ważny, bo w to już nie uwierzymy.
Napisany 19.04.2013 przez Admin
To nie syn – to mój facet!
To nie syn – to mój facet!

On – 27, ona – 38. Czy są szczęśliwi, czy mają szansę na trwały i szczęśliwy związek? Tak i to duże. Obecnie coraz więcej dojrzałych kobiet wybiera młodszych mężczyzn, a oni lubią starsze kobiety. Dlaczego? Być może młodszy partner odmładza dojrzałą kobietę i dodaje jej energii.
Napisany 10.03.2013 przez Admin
Znaleźć sympatię w sieci? To proste!
Znaleźć sympatię w sieci? To proste!

Od dłuższego czasu jesteś singlem i marzysz o tym, żeby mieć z kim porozmawiać. Rejestrujesz się na portalu randkowym poleconym przez koleżankę i… nie wiesz co dalej.
Napisany 08.03.2013 przez Admin
Kocham Cię bez zobowiązań.
Kocham Cię bez zobowiązań.

Z badania przeprowadzonego przez prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, iż prawie połowa internautów będących w związkach przyznała się do kontaktów seksualnych z osobą trzecią. Coraz więcej też istnieje związków otwartych, w których partnerzy nie posiadają siebie na wyłączność i nie dotyczy to tylko seksualności.
Napisany 28.02.2013 przez Admin
Zdrada, korzystna dla związku?
Zdrada, korzystna dla związku?

Trudno stwierdzić jak to działa, ale być może jest w tym ziarno prawdy. Otóż podobno udane romanse, to znaczy takie, które nie zostały wykryte przez małżonków (lub stałych partnerów), sprzyjają umacnianiu więzi małżeńskich. Brzmi absurdalnie?
Napisany 04.02.2013 przez Admin
Swingersi. Kim są?
Swingersi. Kim są?

Swingersi to ludzie postępujący w kontrowersyjny sposób. Jednym się to podoba, dla innych to niemoralne dziwactwo. Jedno jest pewne: są wobec swoich partnerów szczerzy. Co takiego robią? Wymieniają się partnerami na noc lub kilka lub oddają się uciechom we czworo. Świadomie, celowo, dla zabawy.
Napisany 02.01.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0