Artykuły z roku 2014
Faceci  też lubią komplementy!
Faceci też lubią komplementy!

My kobiety uwielbiamy, gdy ktoś nas komplementuje, że ładnie wyglądamy, że ładnie pachniemy itd. Jak się okazuje w praktyce, nie tylko nasza płeć lubi słyszeć miłe słówka. Uwaga, mężczyźni też lubią być doceniani, nawet częściej od nas. Poniżej kilka porad, jak trafić w sedno, aby zaprocentować w jego oczach!
Napisany 27.10.2014 przez Admin
Kocham mojego trenera
Kocham mojego trenera

Mnóstwo nastolatek podkochuje się potajemnie w swoich nauczycielach. Taka znajomość zazwyczaj się szybko kończy a ból w rozkochanych sercach dziewcząt pozostaje na długo.
Napisany 24.08.2014 przez Admin
Przyjaciółka chłopaka. Czy warto być o nią zazdrosną?
Przyjaciółka chłopaka. Czy warto być o nią zazdrosną?

Rafał od lat przyjaźni się z Moniką. Jest jego najlepszą przyjaciółką. Znają się od małego, mieszkają na tym samym osiedlu. Nic poza przyjaźnią ich nie łączy. Rafał w końcu poznał swoją ukochaną, która jest niestety bardzo zazdrosna o koleżankę chłopaka.
Napisany 16.06.2014 przez Admin
ZDRADZIŁ? DLACZEGO TO ZROBIŁ?
ZDRADZIŁ? DLACZEGO TO ZROBIŁ?

Czy każdy facet jest taki sam i zawsze zdradzi? Co było powodem, dla którego to zrobił?
Napisany 15.05.2014 przez Admin
Toksyczni mężczyźni
Toksyczni mężczyźni

Od czasów małej dziewczynki każda marzyła, aby w swoim życiu spotkać mężczyznę, jak z bajki. Idealnego, kochającego i takiego, który będzie już przy nas do końca życia. Życie to niesie za sobą szereg niespodzianek i wiele z was na pewno na swojego księcia trafiło, ale niestety nie wszystkim los jest posłuszny.
Napisany 02.05.2014 przez Admin
Wstydziłem się mojej ukochanej
Wstydziłem się mojej ukochanej

Na początku związku Michał tryskał ze szczęścia, że poznał Ilonę. Dopóki nie przedstawił ją swoim znajomym miał ją za swój ideał. Później pojawiły się pewne komplikacje i problemy, o których nie chciał z nią rozmawiać.
Napisany 14.04.2014 przez Admin
Przyjaźń damsko męska – prawda czy mit?
Przyjaźń damsko męska – prawda czy mit?

Mówi się, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje. A jednak uważam, że jest ona możliwa, aczkolwiek dla wielu bardzo trudna. Pod pierzynką czystej przyjaźni zwykle kryje się erotyczne ziarno.
Napisany 09.03.2014 przez Admin
Nie jestem zadowolona z pierwszego razu
Nie jestem zadowolona z pierwszego razu

Seks w młodym wieku a zwłaszcza pierwszy raz nie zawsze należy do tych udanych i pięknych, jak na przykład możemy to zobaczyć w niektórych filmach romantycznych. Pewne dwie internautki opowiadają o swoich przeżyciach, które ich bardzo zawiodły.
Napisany 02.03.2014 przez Admin
Nie potrafię żyć sam ze sobą.
Nie potrafię żyć sam ze sobą.

Pęd życia, ciągła obecność innych osób, częste imprezy i spotkania – taki styl życia wydaje się arcyciekawy, pozbawiony wszelkiej monotonii i nudy. Jednak zastawia na nas pułapkę, jaką jest solofobia, czyli lęk przed samotnością.
Napisany 08.02.2014 przez Admin
Pijany seks
Pijany seks

Czy komuś z Was zdarzyło się kochać po alkoholu? Na pewno większości tak. Na pewno przyznacie, że było super. Ale czy to jest tak do końca OK.?
Napisany 28.01.2014 przez Admin
Dowody na to, aby nie wracać do swojego eks
Dowody na to, aby nie wracać do swojego eks

Jak się już przyjęło od wielu lat pewne powiedzenie ‘’Dwa razy się nie wchodzi do tej samem rzeki’’ jest dowodem w wielu kwestiach niepodważalnym. Mnóstwo osób żyje w przekonaniu z tym powiedzeniem i kończąc jakiś rozdział w życiu zamykają go na wieki
Napisany 03.01.2014 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0