Artykuły z kategorii Lifestyle
Typy najgorszych pocałunków według mężczyzn
Typy najgorszych pocałunków według mężczyzn

Każda kobieta uwielbia pocałunki, czułe, namiętne czy mechaniczne, jednak czy Ty robisz to dobrze? Oto typy fatalnych całusów za którymi nie przepadają mężczyźni.
Napisany 21.07.2015 przez Admin
Czy opalone kobiety pociągają mężczyzn?
Czy opalone kobiety pociągają mężczyzn?

Nasze polskie dziewczyny kochają być opalone, zatem często nie tylko korzystają z naturalnego słońca, ale również z samoopalaczy, czy solarium. Według Polek atrakcyjną i pociągającą jest ta kobieta, która kusi promienną opalenizną. Jednak, co o tym wszystkim sądzą Panowie?
Napisany 14.07.2015 przez Admin
Chcesz mu wyznać miłość w sieci? Przemyśl to!
Chcesz mu wyznać miłość w sieci? Przemyśl to!

Ty i ja może dbamy o swoją prywatność w sieci internetowej, jednak zdarzają się i tacy, którzy mają ją głęboko w nosie. Są przeszczęśliwie zakochani, wszędzie udają się razem oraz są słodcy jak lukier. Codziennie wyznają sobie nawzajem publicznie miłość oraz szukają coraz to nowych sposobów na pokazanie jej innym ludziom.
Napisany 14.01.2015 przez Admin
Przyjaciółka chłopaka. Czy warto być o nią zazdrosną?
Przyjaciółka chłopaka. Czy warto być o nią zazdrosną?

Rafał od lat przyjaźni się z Moniką. Jest jego najlepszą przyjaciółką. Znają się od małego, mieszkają na tym samym osiedlu. Nic poza przyjaźnią ich nie łączy. Rafał w końcu poznał swoją ukochaną, która jest niestety bardzo zazdrosna o koleżankę chłopaka.
Napisany 16.06.2014 przez Admin
Toksyczni mężczyźni
Toksyczni mężczyźni

Od czasów małej dziewczynki każda marzyła, aby w swoim życiu spotkać mężczyznę, jak z bajki. Idealnego, kochającego i takiego, który będzie już przy nas do końca życia. Życie to niesie za sobą szereg niespodzianek i wiele z was na pewno na swojego księcia trafiło, ale niestety nie wszystkim los jest posłuszny.
Napisany 02.05.2014 przez Admin
Nie potrafię żyć sam ze sobą.
Nie potrafię żyć sam ze sobą.

Pęd życia, ciągła obecność innych osób, częste imprezy i spotkania – taki styl życia wydaje się arcyciekawy, pozbawiony wszelkiej monotonii i nudy. Jednak zastawia na nas pułapkę, jaką jest solofobia, czyli lęk przed samotnością.
Napisany 08.02.2014 przez Admin
Straszna trwoga.
Straszna trwoga.

Samotność to uczucie dla każdego inne. Może być złe, a może być dobre, wszystko zależy od tego, czy jest ono tym, co bez pytania zaserwował nam los, czy raczej tym, co sami wybraliśmy. Jeśli z własnej woli decydujemy się na samotność, nie musi ona być zła – o ile nie uciekamy się do niej zbyt często i czujemy się z nią dobrze.
Napisany 12.11.2013 przez Admin
Chcesz tego jedynego i idealnego? Kilka naszych wskazówek, jak go znaleźć.
Chcesz tego jedynego i idealnego? Kilka naszych wskazówek, jak go znaleźć.

Każda z nas ma w głowie utkwiony obraz idealnego mężczyzny. Często się okazuje, aby go znaleźć potrzeba czasami dużo czasu. Jeżeli już znajdziemy potencjalnego kandydata, to zastanawiamy się, jak się zachować by go nie spłoszyć?.
Napisany 01.07.2013 przez Admin
Kto płaci za randkę?
Kto płaci za randkę?

Wpadliście sobie w oko na parapetówce u znajomej i teraz wybieracie się na pierwszą randkę. Idziecie do restauracji, patrzycie sobie w oczy, czujecie w brzuchu motylki, jecie smaczną kolację przy świecach i lampce wina. Wszystko jest jak we śnie, dopóki nie przychodzi do płacenia…
Napisany 10.06.2013 przez Admin
Jak randkują Polacy?
Jak randkują Polacy?

Randka to bardzo ważne spotkanie dla większości z nas, w końcu to od niej zależy, czy doczekamy się kolejnego spotkania. To, jak wypadniemy, decyduje o wrażeniu, jakie zrobimy na drugiej osobie, więc zwykle bardzo się staramy. Jak bardzo? Na to pytanie odpowiedzi znaleźliśmy w badaniu przeprowadzonym przez portal C-Date.pl
Napisany 23.05.2013 przez Admin
To nie syn – to mój facet!
To nie syn – to mój facet!

On – 27, ona – 38. Czy są szczęśliwi, czy mają szansę na trwały i szczęśliwy związek? Tak i to duże. Obecnie coraz więcej dojrzałych kobiet wybiera młodszych mężczyzn, a oni lubią starsze kobiety. Dlaczego? Być może młodszy partner odmładza dojrzałą kobietę i dodaje jej energii.
Napisany 10.03.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0