Historie Miłosne
Nieodwzajemniona miłość...
Nieodwzajemniona miłość...

Wielu czytelników z pewnością przeżyło nieodwzajemnioną miłość, czy to w młodości, czy też w dorosłym życiu. Dla wielu z was było to przeżycie, które mogło odbić się na was naprawdę drastycznie. Jak wiadomo jest to sytuacja, w której nikt nie chcę stanąć ponownie. Niestety wielu z was będzie to pamiętać do końca życia, i niestety bardzo niemile wspominać. Jednak co warto wiedzieć kiedy nas to spotka?
Napisany 06.12.2015 przez Admin
Kiedy uczucie do eks nadal trwa.
Kiedy uczucie do eks nadal trwa.

Rozstanie ze swoją miłością to ogromne przeżycie, po którym kobiety decydują się być singielkami do czasu kiedy o wszystkim zapomną albo czasami wręcz na siłę ponownie szukają drugiej połówki. Coraz częściej zdarza się, że miłość jest na tyle trwała, że trudno się z niej wyplątać kiedy partner nas opuszcza. Czas leczy rany, jednak w tym przypadku mogą one trwać wiecznie.
Napisany 01.09.2015 przez Admin
Rozpad związku przez dziecko?
Rozpad związku przez dziecko?

Narodziny dziecka to coraz częstsza przyczyna rozpadu związku bo choć powinno być to siłą napędową, bywa odwrotnie. Niewątpliwie zmieni się wszystko w waszym życiu, także relacje, które was łączą, nowy członek rodziny potrzebuje opieki 24h na dobę. Wiadomo, są lepsze i gorsze dni, są momenty gdzie siła się ulatnia i chce wam się nawet starać by było dobrze.
Napisany 18.08.2015 przez Admin
Czuję wstręt do papierosów, jednak zakochałam się w palaczu.
Czuję wstręt do papierosów, jednak zakochałam się w palaczu.

Większość mężczyzn w dzisiejszym świecie ma problem z paleniem, choć moda powoli się zmienia i bardziej pożądane jest rzucenie tego okropnego nałogu, jest wiele osób spotykanych z tym problemem. Jest to swoistego rodzaju trend, któremu ulegają już nastolatkowie. Partner bez jakichkolwiek używek jest niemalże niespotykany, tak więc wiele kobiet, mimo braku tolerancji akceptuje takie zachowanie...
Napisany 28.07.2015 przez Admin
Pokochałam starszego mężczyznę …
Pokochałam starszego mężczyznę …

„Mam aktualnie 25 lat i spotykam się z mężczyzną 20 lat ode mnie starszym…” Widząc tą dziewczynę dostrzega się to, jaka jest z tym mężczyzną szczęśliwa. Oczy jej się błyszczą, a jej opowiadania aż kipią pasją! Gdy o nim mówi w tak słodki sposób, nic nie wskazuje na to, że owy mężczyzna jest już rozwodnikiem, a także biznesmenem.
Napisany 02.03.2015 przez Admin
Przestraszył sąsiada i jest częścią mojego życia
Przestraszył sąsiada i jest częścią mojego życia

Gdyby nie Michał nie wiadomo, do czego by się posunął natarczywy sąsiad. Michaś pojawił się przypadkowo w moim życiu i mam nadzieję, że zostanie w nim już na zawsze.
Napisany 13.01.2015 przez Admin
Jedzenie - lek na całe zło?
Jedzenie - lek na całe zło?

Jedzenie to naturalna i konieczna czynność człowieka. Mimo tego, że podtrzymuje przy życiu, jednocześnie może to życie zatruwać – np. osobom zmagającym się z zaburzeniem zwanym kompulsywnym odżywianiem. O swojej walce z uzależnieniem od jedzenia opowiada Paulina.
Napisany 18.11.2014 przez Admin
Najczęstsze błędy po rozstaniu
Najczęstsze błędy po rozstaniu

Kończące się związki bywają często bardzo bolesne. Ciężko nam jest sobie uświadomić myśl, że jesteśmy niechciani w kogoś życiu. Wiele osób popada w załamanie, dla niektórych nawet świat staje w miejscu.
Napisany 03.08.2014 przez Admin
O czym kobiety chcą rozmawiać.
O czym kobiety chcą rozmawiać.

Często chciałybyśmy porozmawiać ze swoimi facetami o pewnych sprawach, jednak nie za bardzo wiemy, jak. A oni? W ogóle o tym nie wspominają, jakby były to tematy zakazane, choć naprawdę są tak bardzo ważne. Oto, o czym chcą rozmawiać ze swoimi mężczyznami nasze czytelniczki.
Napisany 01.06.2013 przez Admin
30-letnia STARA panna
30-letnia STARA panna

– Nie pojadę więcej do babci na rodzinną imprezę. Jej imieniny minęły pod znakiem mojego „staropanieństwa”. Wszyscy się na mnie uwzięli: wypytywali, kiedy wezmę ślub, czy z kimś się spotykam, czy zdaję sobie sprawę, że mam już trzydzieści lat… – żali się Renata.
Napisany 20.05.2013 przez Admin
Tłusta i zakompleksiona pozna przystojniaka
Tłusta i zakompleksiona pozna przystojniaka

- Jak można mieć poczucie własnej wartości, kiedy się waży 77 kg przy wzroście 165 cm? Do tego dochodzi brak talii, bo cały tłuszcz zalega mi w brzuchu. Nikt mnie nigdy nie zechce, a i ja sama nie wyobrażam sobie, żebym miała spędzić noc z facetem BEZ UBRANIA. Ja nawet w luźnych ciuchach nie czuję się komfortowo. – przyznaje Jagoda...
Napisany 28.04.2013 przez Admin
Powrót miłości do życia.
Powrót miłości do życia.

Justyna zawsze powtarzała, że niewierny facet nie zasługuje ani na odrobinę uwagi, że jest skreślony i definitywnie kończy związek. Była święcie przekonana, że nigdy nie powróciłaby do faceta, który na boku spotyka się z inną – do czasu, aż zrobił tak jej ukochany mężczyzna.
Napisany 13.04.2013 przez Admin
Odeszła…
Odeszła…

Kiedy kobieta odchodzi od męża, ludzie zaczynają gadać. Że szuka przygód, że przecież miała tak dobrze, że to ona jest tą złą, że sama sobie niszczy życie. Ciekawe tylko, czy one same też tak myślą – w końcu z jakiegoś powodu się na to decydują, choć na pewno nie jest to nigdy łatwy krok.
Napisany 15.03.2013 przez Admin
Libido samotnych.
Libido samotnych.

Każdy dorosły człowiek ma swoje potrzeby seksualne, niezależnie od tego, czy jest singlem czy nie. Ci, którzy mają drugą połówkę, nie mają problemu. A co robią kobiety niemające mężczyzn? Trzy singielki opowiadają o swoich problemach i o tym, jak sobie z nimi radzą.
Napisany 01.03.2013 przez Admin
Jestem z nim z przyzwyczajenia.
Jestem z nim z przyzwyczajenia.

"Martyna siedzi obok mnie w czerwonej, dodającej pewności siebie sukience. Jest wyprostowana, głowę ma uniesioną, uśmiecha się. Z pozoru świadoma własnej wartości, szczęśliwa dziewczyna, która życie ma przed sobą. Jej oczy zdradzają jednak jakiś niepokój. Bije z nich rozczarowanie."
Napisany 08.02.2013 przez Admin
Oddychać w związku
Oddychać w związku

"I tak zaczynał się każdy wspólny wieczór: on zadawał pytania, Kasia odpowiadała. Potem opowiadał jej wszystko, co zdarzyło się mijającego dnia. Był zazdrosny o każde jej wyjście bez niego. Trwało to pół roku, później postanowili się rozstać."
Napisany 04.01.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0