Historia miłosna > Nieodwzajemniona miłość...
Nieodwzajemniona miłość...
Nieodwzajemniona miłość...

Wielu czytelników z pewnością przeżyło nieodwzajemnioną miłość, czy to w młodości, czy też w dorosłym życiu. Dla wielu z was było to przeżycie, które mogło odbić się na was naprawdę drastycznie. Jak wiadomo jest to sytuacja, w której nikt nie chcę stanąć ponownie. Niestety wielu z was będzie to pamiętać do końca życia, i niestety bardzo niemile wspominać. Jednak co warto wiedzieć kiedy nas to spotka?

Najważniejszą sprawą jest to, że to nie jest właśnie miłość, lecz zakochanie, zauroczenie. Jest to fascynacja drugą osobą, która jeśli dana osoba to odwzajemni może przeistoczyć się w miłość. Fascynacja ta jest stanem umysłu, mnóstwem uczuć, które są krótkotrwałe. Różnica między ów fascynacją a miłością jest znacząca, bowiem powstawanie miłości między dwojgiem ludzi jest powolne, wymagające mnóstwa czasu oraz zrozumienia.

Jednak jak sobie poradzić z nieodwzajemnionym zakochaniem?

Po pierwsze najważniejszy jest czas, czas dzięki któremu przestaniemy myśleć o danej osobie. Aby ten czas mijał pojawia się drugi krok - znajdź sobie zajęcie, hobby, dzięki któremu w pierwszej fazie zapominania przestaniesz myśleć o nim/o niej. Po trzecie, miej świadomość, że jest mnóstwo mężczyzn oraz kobiet na tym świecie, którzy będą podobać zarówno się Tobie jak i Ty im.

Admin
Admin
Data dodania historii: 06.12.2015
Samotne online
0
Samotni online
0