Porady Dla singli
Najlepsze miejsce na podryw – siłownia.
Najlepsze miejsce na podryw – siłownia.

Nie od dziś wiadomo, że właśnie na siłowni można spotkać najwięcej przystojniaków o pięknej budowie ciała. Mało tego, szukają oni dziewczyn o podobnym hobby, dlatego jeśli jesteś aktywna fizycznie i uczęszczasz na siłownie przeczytaj ten artykuł. Tricków na podryw na siłowni jest mnóstwo. My wymienimy te najlepsze.
Napisany 06.12.2015 przez Admin
Wiadomości, które oznaczają, że facet Cię kocha
Wiadomości, które oznaczają, że facet Cię kocha

Dla każdego z nas słowo „miłość” ma inną definicję, może być od pierwszego wejrzenia, czasami doświadczamy jej po długich latach. Często miłość okazuje się tylko zauroczeniem czy przyzwyczajeniem. Jednak jeśli już zaangażujesz się w uczucia, sprawdź czy facetowi również na Tobie zależy, oto kilka wiadomości, po których poznasz, że nie jesteś mu obojętna.
Napisany 18.08.2015 przez Admin
Ciągle sama. Co jest ze mną nie tak?
Ciągle sama. Co jest ze mną nie tak?

Coraz częściej się zastanawiasz, co z tobą jest nie tak. Wszedzie wkoło same pary a ty sama, jak palec. O swoich niepowodzeniach miłosnych zwierza nam się jedna z internautek.
Napisany 17.12.2014 przez Admin
Kilka rad przed flirtem...
Kilka rad przed flirtem...

Jesteś singlem? Oto artykuł dla Ciebie, zwłaszcza jeśli jesteś otwarty na zawieranie nowych znajomości, choć nie zawsze Ci to wychodzi. Poznawanie nowych ludzi oraz flirtowanie to niełatwa sztuka. Nie wiadomo jak zacząć, co powiedzieć, jak zareagować itd., a trzeba wypaść dobrze.
Napisany 03.06.2014 przez Admin
Rozmowa na randce.
Rozmowa na randce.

Każdy facet chce wypaść dobrze na pierwszych randkach. Totalnym faux pas wydaje się powiedzenie czegoś nie na miejscu lub niezręczna cisza. Nieudana rozmowa może wszystko zepsuć, tak więc staraj się, aby pokazać siebie z jak najlepszej strony. Jak? Podpowiadamy poniżej.
Napisany 05.05.2014 przez Admin
Portal Radkowy – a dlaczego nie?
Portal Radkowy – a dlaczego nie?

Często wydaje się, że internetowe portale randkowe pełnią dzisiaj taką funkcję, jak dawniej ogłoszenia matrymonialne. Jednakże tak naprawdę bardzo się od nich różnią i nieprawdą jest, że korzystają z nich tylko zdesperowani starzy kawalerowie lub stare panny.
Napisany 14.04.2014 przez Admin
Jak wybrać idealnego partnera?
Jak wybrać idealnego partnera?

Wiążąc się z kimś, często kierujemy się intuicją i emocjami, które na początku znajomości są o wiele bardziej intensywne, niż później, kiedy związek jest już ustabilizowany. Niestety często wraz z upływem czasu uświadamiamy sobie, że jednak źle trafiliśmy...
Napisany 25.06.2013 przez Admin
Uśmiech – recepta na udaną randkę
Uśmiech – recepta na udaną randkę

Co facetów najbardziej w nas kręci? Nogi? Biust? Ubiór? Otóż nic z tych rzeczy. Szczery śmiech u dziewczyny doskonale zastępuje całą resztę wabików. Czerwone szpilki możesz sobie darować, jeśli jesteś osobą wesołą i nie zasłaniasz uśmiechu czym się da.
Napisany 27.05.2013 przez Admin
Rozliczenie z przeszłością.
Rozliczenie z przeszłością.

Opłakiwać przeszłość to zaniedbywać teraźniejszość – tak głosi greckie przysłowie, w którym jest sporo prawdy. Przeszłość to coś, co już było. Nie jest, nie będzie, ale było. Mimo tego bardzo często ją rozpamiętujemy, niszcząc to, co mogłoby być całkiem udane.
Napisany 21.04.2013 przez Admin
Jak cię widzą, tak cię piszą.
Jak cię widzą, tak cię piszą.

Może nie tylko szata zdobi człowieka, ale z pewnością wiele o nim mówi. Ciekawy i zadbany look na pewno może pomóc zrobić dobre pierwsze wrażenie. Jednak zawsze pamiętaj o tym, że to „ubranie trzeba skroić na miarę człowieka, a nie człowieka na miarę ubrania” (Anthony de Mello).
Napisany 20.03.2013 przez Admin
Czy ona jest w ogóle mną zainteresowana?
Czy ona jest w ogóle mną zainteresowana?

Jesteś z dziewczyną na pierwszej randce i zastanawiasz się, czy ona jest w ogóle Tobą zainteresowana, czy może przyszła tylko dlatego, że namawiała ją przyjaciółka? Jeśli oboje macie się dobrze bawić, musisz mieć pewność, że podobasz się partnerce. Można zaobserwować kilka zachowań, które dają odpowiedź na powyższe pytanie.
Napisany 25.02.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0