Porady z miesiąca Maj roku 2013
Uśmiech – recepta na udaną randkę
Uśmiech – recepta na udaną randkę

Co facetów najbardziej w nas kręci? Nogi? Biust? Ubiór? Otóż nic z tych rzeczy. Szczery śmiech u dziewczyny doskonale zastępuje całą resztę wabików. Czerwone szpilki możesz sobie darować, jeśli jesteś osobą wesołą i nie zasłaniasz uśmiechu czym się da.
Napisany 27.05.2013 przez Admin
Rozstanie – dlaczego to takie trudne?
Rozstanie – dlaczego to takie trudne?

Jak napisał Paulo Coelho w jednej ze swoich książek, „uczucie samotności potężnieje, kiedy próbujemy mu się sprzeciwiać, a słabnie, kiedy najzwyczajniej w świecie je ignorujemy”.
Napisany 26.05.2013 przez Admin
Ślub – wielki dzień czy stracony dzień?
Ślub – wielki dzień czy stracony dzień?

Kto dzisiaj marzy o ślubie? Utarło się, że ślub jest marzeniem każdej młodej dziewczyny. Biała suknia, welon, uwaga skupiona przez całą noc na młodej parze, mnóstwo kwiatów i zabawa – czy Was to kręci?
Napisany 21.05.2013 przez Admin
Miłość vs. Niechęć
Miłość vs. Niechęć

Miłość przychodzi szybko, często gwałtowanie i na początku jest intensywna. Niestety równie prędko może odejść, możemy nawet nie zauważyć jak i kiedy się to stanie. Niechęć do partnera to zjawisko częstsze, niż może się nam wydawać, jednak niezbyt chętnie się o tym mówi. Maja i Ela postanowiły się nam zwierzyć.
Napisany 16.05.2013 przez Admin
Wielkie drobne przyjemności.
Wielkie drobne przyjemności.

Niezależnie od tego, czy jest to początek Waszej znajomości, czy też znacie się od dawien dawna – zawsze warto sprawiać przyjemność osobie, którą kochasz. Aby Twoja dziewczyna była szczęśliwa, naprawdę wystarczy tylko kilka drobnostek.
Napisany 12.05.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0