Porady Dla mężczyzn
Jak postępować na pierwszej randce?
Jak postępować na pierwszej randce?

Najważniejszym elementem nowej znajomości jest pozostawienie po pierwszej rozmowie odrobiny tajemniczości. Unikanie mówienia o wszystkim jest nieodłącznym elementem udanej randki. Każdy z nas ma mniej lub bardziej krępujące tematy, na które woli nie rozmawiać. Jednak o czym właściwie rozmawiać na pierwszym spotkaniu z osobą który nam się podoba? Otóż musimy odpowiedzieć sobie na jedno bardzo ważne pytanie.
Napisany 06.12.2015 przez Admin
Dziewczyna czy najlepszy kumpel?
Dziewczyna czy najlepszy kumpel?

Nadszedł moment, na który tak długo czekałeś. Poznałeś fajną i ładną dziewczynę. Połączyło was uczucie, którego zawsze podświadomie szukałeś. Jesteście parą i jest wam ze sobą bardzo dobrze, ale jest i twój najlepszy kumpel od podstawówki, który czuje się bardzo poszkodowany.
Napisany 26.05.2015 przez Admin
Letni podryw. Czyli, jak zaplanować udaną randkę?
Letni podryw. Czyli, jak zaplanować udaną randkę?

Kawiarnie,kino i restauracja- to miejsca najczęściej odwiedzane przez ‘’randkowiczów’’. Miejsca te są tradycyjne, nie ma im co zarzucić, ale na dobrą sprawę stają siś mało oryginalne. Istnieje mnóstwo innych fajnych miejsc. Poniżej kilka naszych rad, gdzie udać się, aby randka należała do udanych.
Napisany 16.07.2014 przez Admin
Pierwsze ważne uczucie. Jak rozsądnie być w związku?
Pierwsze ważne uczucie. Jak rozsądnie być w związku?

Nie możesz sobie znaleźć miejsca? Nie możesz zasnąć w nocy, bo ciągle w głowie masz obraz tej jednej osoby?. Zastanawiasz się co się z Tobą dzieje?. To pierwsze znaki zakochania. Znajdujesz się na etapie, który prowadzi do miłości.
Napisany 02.06.2014 przez Admin
RUTYNA W ZWIĄZKU- SPOSOBY ZWALCZANIA
RUTYNA W ZWIĄZKU- SPOSOBY ZWALCZANIA

W większości związkach z długoletnim stażem pojawia się monotonność, która doprowadza do rutyny. Co zrobić by ją zwalczyć?
Napisany 20.05.2014 przez Admin
8 faktów, które potwierdzają, że twoja dziewczyna jest niepowtarzalna
8 faktów, które potwierdzają, że twoja dziewczyna jest niepowtarzalna

Oto kilka faktów, które potwierdzają, że twoja dziewczyna jest wyjątkowa. Każdy związek powinien opierać się na zaufaniu a druga połówka powinna obdarzać cię szczęściem i dawać poczucie bezpieczeństwa.
Napisany 14.04.2014 przez Admin
Pomysły na randkę.
Pomysły na randkę.

Poznałeś świetną dziewczynę i chcesz ją zaprosić na randkę, która – masz nadzieję – będzie tak samo niezwykła, jak sama dziewczyna. Tylko zaraz… czy McDonald’s jest rzeczywiście niezwykły? Hmm, raczej nie. I gdzie tu ją teraz zabrać?
Napisany 14.03.2014 przez Admin
Jak faceci zdradzają?
Jak faceci zdradzają?

Nie jest żadną tajemnicą, że duża część mężów przyznaje się do zdrady swoich żon. Zdrady były, są i będą wpisane w małżeńskie pożycie. Czy to jest w porządku? Jasne, przecież nie po to ślubowałeś swojej żonie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, póki śmierć Was nie rozłączy.
Napisany 12.02.2014 przez Admin
Porady mężczyzny dla mężczyzny
Porady mężczyzny dla mężczyzny

Podobno kobiet jest w Polsce więcej niż mężczyzn i podobno Polki są ładne. W związku z tym, można by pomyśleć, że faceci mają u nas dobre życie. Jednak niestety nic bardziej mylnego – zdobyć ciekawą kobietę to niełatwa sztuka. Podpowiem Ci jednak, co może pomóc w miłosnych podbojach.
Napisany 05.01.2014 przez Admin
Nieśmiałe relacje
Nieśmiałe relacje

Nieśmiałość to cecha, która może nam przeszkadzać w zacieśnianiu relacji z innymi, zwłaszcza jeśli dopiero poznajemy kogoś, na kim chcemy zrobić dobre wrażenie. Warto więc pozbyć się nieśmiałości.
Napisany 10.07.2013 przez Admin
Słowo na rozstanie.
Słowo na rozstanie.

Rozstania są zwykle bardzo trudne i towarzyszy im wiele emocji. Trudno wtedy zachować zimną krew i pozbyć się wszelkich złych uczuć. Nieprzyjemna atmosfera często przekłada się na słowa, jakimi partnerzy lub partnerki posługują się, aby zerwać.
Napisany 10.06.2013 przez Admin
Wielkie drobne przyjemności.
Wielkie drobne przyjemności.

Niezależnie od tego, czy jest to początek Waszej znajomości, czy też znacie się od dawien dawna – zawsze warto sprawiać przyjemność osobie, którą kochasz. Aby Twoja dziewczyna była szczęśliwa, naprawdę wystarczy tylko kilka drobnostek.
Napisany 12.05.2013 przez Admin
Seks grupowy - warto?
Seks grupowy - warto?

Jesteś w związku ze swoją partnerką od dłuższego czasu i powoli do Waszego życia intymnego zaczyna wkradać się rutyna? A może jesteś z dziewczyną od niedawna, lecz zawsze marzyłeś o trójkącie? Może więc warto spróbować seksu grupowego? Może tak a może nie – to niestety nie jest tak proste, jak może się wydawać.
Napisany 13.04.2013 przez Admin
Rzecz o długim szczytowaniu.
Rzecz o długim szczytowaniu.

W przypadku mężczyzn utarło się, że w momencie wytrysku kończy się ich przyjemność oraz, że orgazm mają tylko wtedy. Są to dwa mity, które jak najprędzej należy obalić. Bo nie dość, że facet może szczytować także, gdy nie dochodzi do wytrysku, to jeszcze taki orgazm może okazać się dłuższy i bardziej intensywny.
Napisany 11.03.2013 przez Admin
Zbyt krótki stosunek
Zbyt krótki stosunek

Choć nie ma czegoś takiego jak prawidłowy stosunek lub prawidłowy czas jego trwania, to jednak zdarza się, że bywa zbyt krótki. Tego typu problemy prowadzą często do niezręcznych sytuacji, niezadowolenia, poczucia winy oraz w rezultacie – do pogorszenia relacji między partnerami.
Napisany 01.02.2013 przez Admin
10 kroków podrywu
10 kroków podrywu

Richard La Ruina, trener randkowy, napisał już niejedną książkę z poradami dla facetów, którzy – choć nie wiedzą jak – chcą poderwać dziewczynę. W męskim magazynie „FHM” autor opublikował swoisty wyciąg z książek, który stanowi receptę na poderwanie dziewczyny.
Napisany 09.01.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0