Porada > Pomysły na randkę.
Pomysły na randkę.
Pomysły na randkę.

Poznałeś świetną dziewczynę i chcesz ją zaprosić na randkę, która – masz nadzieję – będzie tak samo niezwykła, jak sama dziewczyna. Tylko zaraz… czy McDonald’s jest rzeczywiście niezwykły? Hmm, raczej nie. I gdzie tu ją teraz zabrać?

1. Restauracja, kawiarnia, pizzeria – dlaczego nie? Jeśli jest to pierwsza randka, takie miejsca będą OK. Sprzyjają rozmowie i poznawaniu siebie nawzajem. Postaraj się jednak, aby knajpka była ciekawa, przytulna i z dobrym jedzeniem. Odpuść sobie bary mleczne, fast foody i stołówki. Jeśli dziewczyna nie pali, wybierz miejsce dla niepalących, na pewno to doceni.

2. Kino lub teatr – o ile z tym pierwszym nie ma większego problemu, o tyle teatr proponuj ostrożnie. Jest to rozrywka raczej niszowa, nie każdemu może dostarczać rozrywki. Jeżeli interesujesz się teatrem, jesteś usprawiedliwiony, jednak jeśli nie, nie sil się na tak wyrafinowaną randkę – zaproponuj kino i pozwól dziewczynie wybrać film. Jednak pamiętaj, że na takiej randce dużo nie porozmawiacie.

3. Spacer – wydaje się banalny? Otóż to nie jest banał, a klasyka. Najważniejsze to wybrać dobre miejsce. Odpuśćcie sobie ruchliwe ulice, a wybierzcie ciekawe miejsca, w których można coś pozwiedzać, pooglądać ładne widoki lub odpocząć od zgiełku (np. ładny park). Spacer jest bezpiecznym pomysłem nie tylko na lato, ale i na wszystkie pozostałe pory roku.

4. Spacer samochodem, jeśli można tak to nazwać, również może być atrakcyjny. Wtedy możecie dotrzeć w różne miejsca w krótkim czasie i pozwiedzać okolicę. Musisz jednak pamiętać, aby nie robić tego, co zwykłeś robić z kumplami (palenie gum, 120 km/h na terenie zabudowanym itp.). Jeśli zaczniesz „świrować”, koniec randki zbliży się wielkimi krokami.

5. Ogród zoologiczny lub botaniczny to ulepszona odmiana spaceru. Piękna sceneria może sprzyjać romantyzmowi, a spacer rozmowie. Jest to pomysł na wiosnę lub lato, kiedy rośliny żyją pełnią życia, wszystko jest piękne, świeci słońce i pachnie wiosną.

6. Obiad u Ciebie – może być całkiem udany, o ile jednak zdążyliście się już trochę poznać. Nie zapraszaj dziewczyny na pierwszą randkę do siebie na kolację, bo pomyśli, że chcesz od razu przejść „do rzeczy”. Natomiast nieco ugruntowana znajomość na pewno to przetrwa, zwłaszcza, jeśli potrafisz dobrze gotować.

7. Zakupy – może nie jest to najromantyczniejszy sposób poznawania partnera, ale w pewnym sensie skuteczny. Można poznać gusta drugiej osoby i dużo rozmawiać, a na koniec zabrać ją na lody lub na kolację.

8. Dyskoteka lub kurs tańca – świetna sprawa! Taka aktywność sprzyja Waszej integracji, także fizycznej. Jeśli lubicie się ruszać, nie czekajcie – taniec ma magiczną moc i wytwarza między ludźmi chemię.

9. Mecz – jeśli zaprosisz dziewczynę na mecz Lecha z Polonią lub Podbeskidzia ze Śląskiem, może się okazać, że:

· Pożegnacie się i nigdy więcej nie spotkacie. Ona nienawidzi oglądać meczów;

· Powie, że to świetny pomysł, ponieważ uwielbia piłkę nożną.

Mam nadzieję, że wiesz, iż nie wszystkie kobiety kochają sport, aczkolwiek takie istnieją. Mecz zaproponuj tylko wtedy, gdy jesteś pewien, że jest to coś, co lubi Twoja wybranka. Romantyzm na meczu będzie zależał tylko od Waszego podejścia i inwencji. Życzę udanej randki!

10. Wyjście na rower, rolki lub jogging – podobnie jak w poprzednim punkcie – możecie się poruszać, jeśli dziewczyna to lubi. Dla wielu dziewczyn sport to wysiłek, z którym nie lubią się mierzyć. A chyba nie o to chodzi, aby się męczyć?

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 14.03.2014
Ciekawe opcje:) Pewnie jakąś wykorzystam ...
Samotne online
0
Samotni online
0