Porady z miesiąca Luty roku 2013
Czy ona jest w ogóle mną zainteresowana?
Czy ona jest w ogóle mną zainteresowana?

Jesteś z dziewczyną na pierwszej randce i zastanawiasz się, czy ona jest w ogóle Tobą zainteresowana, czy może przyszła tylko dlatego, że namawiała ją przyjaciółka? Jeśli oboje macie się dobrze bawić, musisz mieć pewność, że podobasz się partnerce. Można zaobserwować kilka zachowań, które dają odpowiedź na powyższe pytanie.
Napisany 25.02.2013 przez Admin
Bądź piękną kochanką.
Bądź piękną kochanką.

Rutyna lubi związki. Czasami ze swoimi buciorami wkracza się do codzienności, a czasami ma taki tupet, że wkrada się nawet do sypialni. Czai się nieustannie i szczwana myśli, że opanowała Wasze relacje. A jednak można ją pokonać! Wystarczy dodać sobie nieco uroku – ukochany będzie zachwycony, a rutyna zachwytu bardzo nie lubi.
Napisany 15.02.2013 przez Admin
Koniec miłości – koniec świata?
Koniec miłości – koniec świata?

Nieodwzajemniona miłość to uczucie okropne i wyniszczające. Nie daje o sobie zapomnieć, a czas mija nieubłagalnie, wbijając w serce igły. Nikt, kto takiej miłości nie przeżył, nie zrozumie, co to znaczy.
Napisany 08.02.2013 przez Admin
Zbyt krótki stosunek
Zbyt krótki stosunek

Choć nie ma czegoś takiego jak prawidłowy stosunek lub prawidłowy czas jego trwania, to jednak zdarza się, że bywa zbyt krótki. Tego typu problemy prowadzą często do niezręcznych sytuacji, niezadowolenia, poczucia winy oraz w rezultacie – do pogorszenia relacji między partnerami.
Napisany 01.02.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0