Porada > Czy ona jest w ogóle mną zainteresowana?
Czy ona jest w ogóle mną zainteresowana?
Czy ona jest w ogóle mną zainteresowana?

Jesteś z dziewczyną na pierwszej randce i zastanawiasz się, czy ona jest w ogóle Tobą zainteresowana, czy może przyszła tylko dlatego, że namawiała ją przyjaciółka? Jeśli oboje macie się dobrze bawić, musisz mieć pewność, że podobasz się partnerce. Można zaobserwować kilka zachowań, które dają odpowiedź na powyższe pytanie.

Mowa ciała

Patrz na jej gesty: na to, jak siedzi, gestykuluje, jakie miny robi. Najbardziej przesycone informacją są właśnie komunikaty niewerbalne, słowa tak naprawdę mówią nam niewiele. Jeśli dziewczyna krzyżuje ręce, ma założone nogi, prawdopodobnie (jeszcze) nie otworzyła się na Waszą znajomość.

Nad wieloma zachowaniami cielesnymi ludzie nie potrafią zapanować, a nawet nie mają świadomości ich istnienia. Należy do nich rozszerzanie się źrenic w reakcji na coś pozytywnego, na coś, co nam się podoba – zwróć na to uwagę. Ponadto spojrzenie zainteresowanej Tobą dziewczyny powinno być entuzjastyczne, tryskające radością i uśmiechem.

Wiele komunikatów wskazuje na poziom stresu; np. niespokojne ręce, które ciągle coś robią, coś trzymają, poruszają się. Jeśli dziewczyna przewraca w ręku menu czy łyżeczkę, możesz przypuszczać, że jest podekscytowana lub nie do końca spokojna. Dlaczego? Tego dowiedz się z innych komunikatów.

Na pewno zwróciłbyś uwagę, gdyby partnerka w jakiś sposób Cię dotknęła. Jeśli przybliża się do Ciebie, łapie za rękę itp., prawdopodobnie świetnie się czuje w Twoim towarzystwie i ma nadzieję na więcej.

Rozmowa

Oczywiście słowa też mają znaczenie. Aby przekonać się, czy spodobałeś się dziewczynie, wsłuchaj się w Waszą rozmowę. Jeśli wypowiedzi partnerki dotyczące Ciebie są nacechowane pozytywnie, wszystko jest chyba jasne. Zwróć uwagę, czy śmieje się z Twoich żartów, czy mówi o sobie pochlebnie. Jeśli tak, to może znaczyć, że zwyczajnie chce Cię upewnić o swoich zaletach – z jakiegoś powodu musi jej na tym zależeć.

Podczas rozmowy dwóch osób, które jeszcze nie zdążyły się dobrze poznać, często dochodzi do niezręcznej ciszy. Kobieta niedopuszczająca do takiej sytuacji lub taka, która szybko z niej wybrnie, chce z Tobą rozmawiać i prawdopodobnie nie jest znudzona – rozmowa z Tobą sprawia jej przyjemność. A więc – powodzenia!

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 25.02.2013
Samotne online
0
Samotni online
0