Porady z miesiąca Czerwiec roku 2014
Jak i o czym rozmawiać z facetem?
Jak i o czym rozmawiać z facetem?

Mam 19 lat i jestem bardzo energiczną i zwariowaną dziewczyną. Znajomi mi mówią, że jestem duszą towarzystwa. Inni z kolei, że nigdy nie poznali, tak zwariowanej osoby, jak ja. Potrafię z moimi przyjaciółkami rozmawiać o wszystkim i to czasami całymi dniami. Poruszamy różne tematy i niczego się nie wstydzimy.
Napisany 20.06.2014 przez Admin
Mieszkanie pod wspólnym dachem?
Mieszkanie pod wspólnym dachem?

Wspólne mieszkanie to nie lada przedsięwzięcie. Oczywiście może być spełnieniem Waszych marzeń, ale najpierw radzimy się przygotować, aby się z radości nie zachłysnąć. Jak? Przede wszystkim dobrze poznać siebie nawzajem.
Napisany 04.06.2014 przez Admin
Kilka rad przed flirtem...
Kilka rad przed flirtem...

Jesteś singlem? Oto artykuł dla Ciebie, zwłaszcza jeśli jesteś otwarty na zawieranie nowych znajomości, choć nie zawsze Ci to wychodzi. Poznawanie nowych ludzi oraz flirtowanie to niełatwa sztuka. Nie wiadomo jak zacząć, co powiedzieć, jak zareagować itd., a trzeba wypaść dobrze.
Napisany 03.06.2014 przez Admin
Pierwsze ważne uczucie. Jak rozsądnie być w związku?
Pierwsze ważne uczucie. Jak rozsądnie być w związku?

Nie możesz sobie znaleźć miejsca? Nie możesz zasnąć w nocy, bo ciągle w głowie masz obraz tej jednej osoby?. Zastanawiasz się co się z Tobą dzieje?. To pierwsze znaki zakochania. Znajdujesz się na etapie, który prowadzi do miłości.
Napisany 02.06.2014 przez Admin
Jak zaimponować mężczyźnie?
Jak zaimponować mężczyźnie?

Każdy z nas na początku związku chce siebie pokazać,jak z najlepszej strony, aby zaimponować swojemu partnerowi. Zależy nam na tym, aby tę osobę zatrzymać na dłużej, dlatego chcemy wypaść najlepiej.
Napisany 01.06.2014 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0