Porady z miesiąca Kwiecień roku 2013
Jak odzyskać ochotę na seks?
Jak odzyskać ochotę na seks?

Im dłużej jesteś w związku, tym mniej zależy Ci na seksie i to wcale nie jest nic dziwnego. Rutyna sprawia, że Twój facet nie kręci Cię już tak bardzo. Do tego dochodzą codzienne problemy i zmęczenie. Jednak seks jest dla zdrowia relacji bardzo ważny, warto więc nad sobą popracować, aby w Waszym łóżku znów zrobiło się gorąco.
Napisany 25.04.2013 przez Admin
Rozliczenie z przeszłością.
Rozliczenie z przeszłością.

Opłakiwać przeszłość to zaniedbywać teraźniejszość – tak głosi greckie przysłowie, w którym jest sporo prawdy. Przeszłość to coś, co już było. Nie jest, nie będzie, ale było. Mimo tego bardzo często ją rozpamiętujemy, niszcząc to, co mogłoby być całkiem udane.
Napisany 21.04.2013 przez Admin
Seks grupowy - warto?
Seks grupowy - warto?

Jesteś w związku ze swoją partnerką od dłuższego czasu i powoli do Waszego życia intymnego zaczyna wkradać się rutyna? A może jesteś z dziewczyną od niedawna, lecz zawsze marzyłeś o trójkącie? Może więc warto spróbować seksu grupowego? Może tak a może nie – to niestety nie jest tak proste, jak może się wydawać.
Napisany 13.04.2013 przez Admin
Nieco świeżości w łóżku.
Nieco świeżości w łóżku.

Wszystko, co mamy na co dzień, z czasem robi się zupełnie normalne a czasem wręcz nudne. Nie doceniamy tego, co na nas czeka. Tak jest też z seksem. Na początku związek nim emanuje, a potem erotyzmu jakby ciągle ubywa. Tak dzieje się w większości związków, jednak trzeba wiedzieć, że można sobie z tym poradzić.
Napisany 10.04.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0