Porada > Nieco świeżości w łóżku.
Nieco świeżości w łóżku.
Nieco świeżości w łóżku.

Wszystko, co mamy na co dzień, z czasem robi się zupełnie normalne a czasem wręcz nudne. Nie doceniamy tego, co na nas czeka. Tak jest też z seksem. Na początku związek nim emanuje, a potem erotyzmu jakby ciągle ubywa. Tak dzieje się w większości związków, jednak trzeba wiedzieć, że można sobie z tym poradzić.

Sex-shop – skoro w Twoim życiu seksualnym nie za wiele się dzieje, być może brzmi to dla Ciebie dziwnie. Ale skoro takich sklepów istnieje tak wiele, to chyba znaczy, że korzysta z nich mnóstwo ludzi. Pamiętaj, że to nie jest nic dziwnego. Nie musisz od razu kupować połowy asortymentu łącznie z biczami i sztuczną waginą dla swojego mężczyzny. Cenne będzie choćby małe urozmaicenie płynące np. z użycia lubrykantu lub kajdanek. Jeśli używacie prezerwatyw, dlaczego nie mielibyście kupić sobie innych niż zwykle, które mają na sobie wypustki? Choć nie będą to wielkie zmiany, na pewno Was podniecą i wniosą trochę świeżości.

Samo eksperymentowanie – nie ważne jak i z czym – już podnosi temperaturę w sypialni. Dlatego, mając chwilowy kryzys sypialniany, eksperymentujcie – nawet jeśli nie chcecie praktykować tego w przyszłości. Wystarczy, że raz wymyślicie coś innego niż zwykle, a już zrobi się ciekawiej.

Zrezygnujcie na jakiś czas z pozycji misjonarskiej i wypróbujcie nowe, jest ich naprawdę wiele i każda gwarantuje nieco inne doznania. Jeśli dotąd nie kochaliście się oralnie lub analnie, zróbcie to. A nuż tak Wam się spodoba, że już zawsze będziecie tego chcieli? Jeśli nie, to nic – przynajmniej przez chwilę będzie się działo coś nowego.

Kolejnym pomysłem na urozmaicenie sobie życia erotycznego są gry. Jakie? Takie, które sami sobie wymyślicie. Możecie też ustalić nowe zasady do starych gier. Np. zagrajcie w karcianą wojnę, a kto przegra, robi partnerowi/partnerce erotyczny masaż z pachnącym olejkiem.

Co jeszcze może zachęcić do seksu? Brak seksu! Wstrzymajcie się na tydzień lub dwa, aż w końcu nie będziecie mogli wytrzymać bez wzajemnej bliskości. Wasz pierwszy seks po takiej „rozłące” będzie na pewno jednym z najlepszych, jakie dotąd mieliście.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 10.04.2013
Samotne online
0
Samotni online
0