Porady ekspertów
Ślub – jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu.
Ślub – jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu.

Jesteś ze sowim facetem już od dłuższego czasu, powoli zaczynasz oczekiwać jakichś deklaracji od niego, choćby zaręczyn bądź szczerej rozmowy o wspólnej przyszłości, jednak on nie jest jeszcze na to gotowy, co zrobić?
Napisany 06.12.2015 przez Admin
Najseksowniejsze słowa skierowane do faceta. Jakie?
Najseksowniejsze słowa skierowane do faceta. Jakie?

Jak wzbudzić zainteresowanie partnera słodkimi słówkami? Mężczyźni wcale nie są wymagający. Cenią sobie naturalność, ale co ważne, by kobieta potrafiła podniecić, tak by w związku nie rządziła rutyna. Faceci uwielbiają o sobie słuchać, odważ się na wypowiadanie podniecających słów a na pewno zaskoczysz tym swojego partnera!
Napisany 01.09.2015 przez Admin
Jakie cechy powinna posiadać idealna kobieta?
Jakie cechy powinna posiadać idealna kobieta?

Miłość od pierwszego wejrzenia? Niektórzy szczerze w nią wierzą, inni nie, jednak jedno jest pewne – każdy jej szuka, niezależenie od wielu aspektów w życiu. Pozornie kobiety są bardziej wymagające od mężczyzn, ale sprawdźmy co cenią sobie mężczyźni.
Napisany 21.07.2015 przez Admin
Mieszkanie pod wspólnym dachem?
Mieszkanie pod wspólnym dachem?

Wspólne mieszkanie to nie lada przedsięwzięcie. Oczywiście może być spełnieniem Waszych marzeń, ale najpierw radzimy się przygotować, aby się z radości nie zachłysnąć. Jak? Przede wszystkim dobrze poznać siebie nawzajem.
Napisany 04.06.2014 przez Admin
Partner przyjacielem.
Partner przyjacielem.

Przyjaźń jest dla miłości opoką, podstawą istnienia. Co prawda przyjaźń może istnieć bez miłości i namiętności (przynajmniej teoretycznie), ale nigdy odwrotnie.
Napisany 18.05.2014 przez Admin
I żyli długo i szczęśliwie.
I żyli długo i szczęśliwie.

Większość dorosłych ludzi żyje w związkach. Zastanawiające jest, jak dużo z nich to związki udane. W przypadku wielu par kłótnie to sposób na rozwiązywanie codziennych problemów, których zresztą jest zbyt dużo. Udany związek to to, do czego dążymy. Jak jednak żyć z drugą połówką, aby relacje dawały nam szczęście?
Napisany 10.04.2014 przez Admin
Zazdrość – smak miłości?
Zazdrość – smak miłości?

Czym byłaby miłość bez zazdrości? Odrobina strachu przed utratą partnera na rzecz innej kobiety (lub odwrotnie) jest jak szczypta soli w potrawie. Bez niej miłość nie miałaby smaku, jednak łatwo jest przesadzić. Zazdrość należy dawkować z wyczuciem.
Napisany 18.03.2014 przez Admin
Jak uniknąć zdrady?
Jak uniknąć zdrady?

Zdrada to jedna z najczęstszych przyczyn rozstań i nigdy nie jest usprawiedliwiona, choć może mieć różne przyczyny. Nie jest jednak niemożliwym ich wyeliminowanie, a polega jedynie na dbałości o związek. O co dokładniej chodzi? Podpowiadamy poniżej.
Napisany 20.06.2013 przez Admin
Rozstanie – dlaczego to takie trudne?
Rozstanie – dlaczego to takie trudne?

Jak napisał Paulo Coelho w jednej ze swoich książek, „uczucie samotności potężnieje, kiedy próbujemy mu się sprzeciwiać, a słabnie, kiedy najzwyczajniej w świecie je ignorujemy”.
Napisany 26.05.2013 przez Admin
Nieco świeżości w łóżku.
Nieco świeżości w łóżku.

Wszystko, co mamy na co dzień, z czasem robi się zupełnie normalne a czasem wręcz nudne. Nie doceniamy tego, co na nas czeka. Tak jest też z seksem. Na początku związek nim emanuje, a potem erotyzmu jakby ciągle ubywa. Tak dzieje się w większości związków, jednak trzeba wiedzieć, że można sobie z tym poradzić.
Napisany 10.04.2013 przez Admin
Flirt – niewinna rozmowa, a może zdrada?
Flirt – niewinna rozmowa, a może zdrada?

Ludzie żyjący w związkach dzielą się na dwa obozy: na uważających flirt za niewinną rozmowę poprawiającą humor, oraz na bardzo zaangażowanych w związek i tym samym uważających flirt za zdradę. Jaka jest prawda? Rozstrzygnięcie należy do Was.
Napisany 05.03.2013 przez Admin
Koniec miłości – koniec świata?
Koniec miłości – koniec świata?

Nieodwzajemniona miłość to uczucie okropne i wyniszczające. Nie daje o sobie zapomnieć, a czas mija nieubłagalnie, wbijając w serce igły. Nikt, kto takiej miłości nie przeżył, nie zrozumie, co to znaczy.
Napisany 08.02.2013 przez Admin
Chwilowe rozstanie.
Chwilowe rozstanie.

Wiele par w czasie kryzysu decyduje się na rozstanie na próbę, które przypomina formalny rodzaj rozstania, jakim jest separacja. Czy związek przetrwa próbę, to zależy od wielu czynników, m.in. od tego, jak potraktuje się rozłąkę.
Napisany 25.01.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0