Porada > Jakie cechy powinna posiadać idealna kobieta?
Jakie cechy powinna posiadać idealna kobieta?
Jakie cechy powinna posiadać idealna kobieta?

Miłość od pierwszego wejrzenia? Niektórzy szczerze w nią wierzą, inni nie, jednak jedno jest pewne – każdy jej szuka, niezależenie od wielu aspektów w życiu. Pozornie kobiety są bardziej wymagające od mężczyzn, ale sprawdźmy co cenią sobie mężczyźni.

Niestety na pierwszym miejscu wylądowała uroda, mężczyźni coraz rzadziej wiążą się z kobietami, do których nie czują pociągu fizycznego. Im jesteś ładniejsza, tym bardziej facet będzie Cię kochał. Kolejną rzeczą jest mądrość- ważne jest byś miała o czym rozmawiać z facetem, nie tylko o kosmetykach i ciuchach. Faceci także uwielbiają opiekuńczość, pamiętaj, żeby wiedzieć jak się nim zaopiekować, kiedy zajdzie taka potrzeba, uwielbiają być rozpieszczani. Witalność i pozytywna energia, nie zapominając o szczypcie optymizmu i szaleństwa! Każdy facet popełnia błędy i tutaj sprawdzi się wyrozumiałość, którą faceci ogromnie cenią u dziewcząt. Uniknąć awantury na rzeczy spokojnej rozmowy to coś o czym marzy każdy facet. Wierność oraz szczerość, te dwie cechy zdecydowanie idą ze sobą w parze. Prawdą jest, by być szczerym do bólu aniżeli używać słodkich kłamstw. Natomiast połączenie dwóch oczekiwań, jakimi są kobiecość ale i siła, to dla faceta prawdziwa pokusa.

Jeśli jednak facet wyczuje, że jesteś z nim dla pieniędzy, nie masz co liczyć na wielką miłość. I na koniec „to coś”, którego tak do końca nikt nie potrafi zdefiniować i tak naprawdę chyba dla każdego oznacza to coś innego. Najważniejsze to by być sobą i nie udawać kogoś, kim się w rzeczywistości nie jest, pamiętaj, każde kłamstwo, wcześniej czy później wyjdzie na jaw.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 21.07.2015
Samotne online
0
Samotni online
0