Porada > Ślub – jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu.
Ślub – jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu.
Ślub – jedna z najtrudniejszych decyzji w życiu.

Jesteś ze sowim facetem już od dłuższego czasu, powoli zaczynasz oczekiwać jakichś deklaracji od niego, choćby zaręczyn bądź szczerej rozmowy o wspólnej przyszłości, jednak on nie jest jeszcze na to gotowy, co zrobić?

Większość mężczyzn według badań chcę żyć bez zobowiązań, dlatego wolą nie zaczynać tematu ślubu, nawet po długich latach spędzonych z tą jedyną. Nie chcą też ślubu z powodów mieszkaniowych, materialnych. Jednak nie wszyscy faceci wyrażają podobną opinie, jest również cześć facetów, którzy oczywiście dążą do ślubu bez względu na wszystko.

Mężczyźni mają różne pola widzenia, patrzą na ślub poprzez pryzmat rozbitych małżeństw, rozwodów wśród znajomych oraz tym podobnych przypadków. Jest to naturalne wśród mężczyzn, bowiem jest to decyzja już do końca życia. Wielu mężczyzn stosuje też zasadę, która mówi o tym, że jeśli dwoje ludzi się kocha, to ślub czy inne deklaracje nie będą im potrzebne.

Jak widać powyżej, są różne powody tego, iż mężczyzna nie dąży do ślubu. Jednak, jeśli myślisz, że to będzie odpowiednie, że znacie się już bardzo dobrze i znajdujecie kompromis w każdej sprawie, porozmawiaj z nim.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 06.12.2015
Samotne online
0
Samotni online
0