Porada > Najseksowniejsze słowa skierowane do faceta. Jakie?
Najseksowniejsze słowa skierowane do faceta. Jakie?
Najseksowniejsze słowa skierowane do faceta. Jakie?

Jak wzbudzić zainteresowanie partnera słodkimi słówkami? Mężczyźni wcale nie są wymagający. Cenią sobie naturalność, ale co ważne, by kobieta potrafiła podniecić, tak by w związku nie rządziła rutyna. Faceci uwielbiają o sobie słuchać, odważ się na wypowiadanie podniecających słów a na pewno zaskoczysz tym swojego partnera!

Każdy mężczyzna uwielbia władze i każdy choć przez chwile chciałyby objąć panowanie nad sytuacją, uracz go słowami „Dziś ty tu rządzisz!” i podporządkuj się jemu w każdej sytuacji. Spełniaj jego zachcianki, także łóżkowe a partner będzie Tobą zauroczony.

Pikanterii przed czy w trakcie spotkania dodadzą słowa „Chcę byś już zobaczył co mam na sobie”, powiedz, że na ostatnich zakupach kupiłaś seksowną bieliznę i chcesz by Cię w niej ocenił, facet oniemieje z wrażenia.

Nic tak nie pobudzi zmysłów faceta jak słowa, że właśnie teraz masz ochotę go wszędzie dotykać, pozwól mu pofantazjować i rozpal go tym do czerwoności.

Większość mężczyzn uwielbia niespodzianki, gdy będzie jeszcze w pracy zaskocz go wiadomością, że gdy wróci czeka na niego coś specjalnego, nie zdradzaj szczegółów i koniecznie wykaż się kreatywnością!

Prawienie komplementów z ust ukochanej osoby smakuje dwa razy lepiej, skorzystacie na tej przyjemności razem kiedy opowiesz mu, że bardzo lubisz kiedy Cię dotyka czy całuję, pamiętaj by komplement był szczery, sprawi to, że poczuje się szczęśliwy.

Pokaż partnerowi jak bardzo jest dla Ciebie ważny i jak bardzo czekasz na kolejne spotkanie, takie słowa wyszeptane do ust ukochanego sprawią, że poczuje się ważny.

I oczywiście pamiętaj by utwierdzać go w swojej atrakcyjności, od czasu do czasu szepnij mu jak seksownie wygląda, nie tylko kobiety uwielbiają takie komplementy!

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 01.09.2015
Samotne online
0
Samotni online
0