Porada > Jak zaimponować mężczyźnie?
Jak zaimponować mężczyźnie?
Jak zaimponować mężczyźnie?

Każdy z nas na początku związku chce siebie pokazać, jak z najlepszej strony, aby zaimponować swojemu partnerowi. Zależy nam na tym, aby tę osobę zatrzymać na dłużej, dlatego chcemy wypaść najlepiej.

Wymyślanie niestworzonych sytuacji czy też przechwalanie się, wcale nie wróżą dobrze i na pewno nie zatrzymają faceta na dłużej. Istnieje więcej sposobów na to, aby zrobić dobre wrażenie.

1). Pokaż to, co potrafisz

Z pewnością masz jakiś wrodzony talent, którym możesz popisać się przed twoim obiektem westchnień. Dobrze gotujesz? Sporządź mu potrawę, która najbardziej smakuje twojej przyjaciółce bądź rodzinie. Podobno ‘'przez żołądek do serce’’. Masz piękny głos? A może potrafisz grać na jakimś instrumencie?. Zabierz go w miejsce, w którym możesz mu to zaprezentować. Każdy ma jkaiś ukryty talent. Bądź tylko prawdziwa i szczera a już zyskasz w jego oczach.

2). Pokaż swoje piękno

Faceci uwielbiają inteligentne i seksowne dziewczyny. Każdy mężczyzna marzy, aby jego dziewczyna była śliczna i przy tym wszystkim mądra. Podkreśl swoją figurę ubiorem, który sprawi, że twój adorator wpadnie w szaleństwo. Możesz pochwalić się długimi nogami? Ubieraj koniecznie sukienki bądź krótkie spódniczki. A może nie masz niczego do zarzucenia swojemu biustowi? Od czasu do czasu załóż wyzywającą górę stroju, która go podkreśli.

3). Wybadaj coś, co was łączy

Wspólne fascynacje i zainteresowania bardzo zbliżą wasze relacje. Być może oboje jesteście fanatykami piłki nożnej i kibicujecie tej samem drużynie. Koniecznie sprawdź, czym się interesuje i jak najczęściej poruszajcie te tematy.

4). Zarażaj entuzjazmem

Możesz wysłuchiwać godzinami, jak twoja siostra opowiada o ulubionych miejscach, których w połowie nigdy nie odwiedziłaś?. Podróże są jej pasją, opowiada o nich z takim entuzjazmem, że mimo iż nigdy nie odwiedziłaś tylu miejsc co ona, czujesz się tak, jakbyś tam bywała codziennie. Sprawdź to i na swoim mężczyźnie. Opowiadaj mu o swoich zainteresowaniach w takich sposób, że staną się i jego pasją.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 01.06.2014
Samotne online
0
Samotni online
0