Porada > Pierwsze ważne uczucie. Jak rozsądnie być w związku?
Pierwsze ważne uczucie. Jak rozsądnie być w związku?
Pierwsze ważne uczucie. Jak rozsądnie być w związku?

Nie możesz sobie znaleźć miejsca? Nie możesz zasnąć w nocy, bo ciągle w głowie masz obraz tej jednej osoby?. Zastanawiasz się co się z Tobą dzieje?. To pierwsze znaki zakochania. Znajdujesz się na etapie, który prowadzi do miłości.

Czy ta miłość działa w obie strony?

O wiele więcej czasu zaczynasz spędzać z Twoją koleżanką z pracy. Pracujecie ze sobą już kilkanaście lat a dopiero teraz, tak naprawdę siebie poznajecie. Wspólne spacery, wyjścia do kina czy też do teatru stają się coraz częstsze. Nie potraficie o sobie przestać myśleć, dzwonicie do siebie i spotykacie się bardzo często, mimo iż widujecie się w pracy prawie codziennie.

Zbliżają się wakacje, na pewno wielu z was pozna swoich przyszłych partnerów. Pamiętać jednak trzeba, że niestety nie każde uczucie może być odwzajemnione. Zamiast zastanawiać się czy jesteś w jej typie, dowiedz się tego. Zacznij dawać jej znaki, że interesuje cię jej osoba. To bardzo naturalne, że boisz się porażki. Warto spróbować, to cię nic nie kosztuje. Dzięki odwadze możesz zyskać być może miłość na całe życie.

Miłość wymaga poświęceń, często też skazuje na cierpienie.Popadasz prawie w depresje, kiedy nie widzisz swojej ukochanej. Gdy odmawia ci spotkania, zastanawiasz się co się dzieję i analizujesz cały wasz związek. Miewasz różne domysły, wymyślasz sytuacje, które najprawdopodobniej nigdy nie miały miejsca. Atakujesz partnerkę dziwnymi domysłami, zamiast z nią porozmawiać, o tym co cię dręczy. Musisz być bardziej wyluzowany i dać swobodę waszemu związkowi. Weź pod uwagę, że nie zawsze twoja ukochana będzie miała czas, aby się z tobą spotkać. Miłość wymaga poświęceń to fakt, ale fajnie jest też od czasu do czasu za sobą zatęsknić. Spotkaj się w tym czasie z kolegą, wyjdź z nim na mecz, bądź do kina i daj trochę swobody swojej ukochanej a na pewno to doceni i co najważniejsze, nie będzie się czuła osaczona. Knucie intryg nie wyjdzie wam na dobre.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 02.06.2014
Samotne online
0
Samotni online
0