Porada > Bądź piękną kochanką.
Bądź piękną kochanką.
Bądź piękną kochanką.

Rutyna lubi związki. Czasami ze swoimi buciorami wkracza się do codzienności, a czasami ma taki tupet, że wkrada się nawet do sypialni. Czai się nieustannie i szczwana myśli, że opanowała Wasze relacje. A jednak można ją pokonać! Wystarczy dodać sobie nieco uroku – ukochany będzie zachwycony, a rutyna zachwytu bardzo nie lubi.

Przede wszystkim zadbaj o ciało. Aby pominąć gadkę o zdrowym odżywianiu, dietach witaminowych itp., wspomnę tylko o zewnętrznym upiększaniu skóry. Jeśli Twoja karnacja jest jasna, dodaj jej trochę rumieńców tu i ówdzie. Zdrowsze od słońca czy solarium będzie opalanie balsamem. Brązowa skóra wyda się Twojemu partnerowi jędrna i apetyczna.

Dodatkowo powinnaś nawilżyć skórę, najlepiej tuż przed Waszym intymnym spotkaniem. Możesz nawet poprosić partnera o masaż, co doda tej chwili sporo pikanterii. Skóra będzie błyszczała i prosiła się o dotyk ukochanego, który na pewno szybko ulegnie. Pomaluj paznokcie dłoni i stóp, a na usta nanieś czerwoną szminkę, którą potem scałujesz na ciele faceta. Nie zaszkodzą również pozostałe elementy makijażu: tusza na rzęsach, kreski na powiekach itp. Jeśli to wyjątkowa sytuacja, możesz zadbać również o fryzury: tę na głowie oraz tę niżej… Pozytywne zaskoczenie partnera masz jak w banku.

Dla mężczyzny bardzo ważne jest to, co masz na sobie. Oczywiście brak ubrania to to, do czego zmierza, jednak zakładając coś seksownego bardzo go zmotywujesz do dalszego działania. Kup sobie elegancką bieliznę – może być nawet krwistoczerwona bądź w panterkę: Twój partner na pewno nie uzna, że to zbyt erotyczne. Zapomnij o sportowych kompletach lub o tych, w których partner widzi Cię codziennie. Dopełnieniem całości niech będzie odrobina rozświetlającego pudru ze złotymi drobinkami, posypana na biuście. Jeśli chcesz mieć również coś poza biustonoszem/gorsetem i majtkami, proponujemy pończochy. Zresztą możesz założyć tylko je same. Sprawią, że Twoje nogi wydadzą się zgrabniejsze.

I na koniec najważniejsze: aby być piękną, musisz czuć się piękną. Nie możesz wymagać, aby Twój facet podziwiał Twoje ciało, podczas gdy Ty narzekasz na tysiąc niedoskonałości. Zaakceptuj siebie, a potem do dzieła. Faceci kochają ciała swoich kobiet nawet jeśli nie są idealne.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 15.02.2013
Wiadomoo, aby nie wkradła się rutyna musimy urozmaicać, życie seksualne! ;)
Samotne online
0
Samotni online
0