Porada > Wielkie drobne przyjemności.
Wielkie drobne przyjemności.
Wielkie drobne przyjemności.

Niezależnie od tego, czy jest to początek Waszej znajomości, czy też znacie się od dawien dawna – zawsze warto sprawiać przyjemność osobie, którą kochasz. Aby Twoja dziewczyna była szczęśliwa, naprawdę wystarczy tylko kilka drobnostek.

Ciepła rozmowa – zwykłe pytania: jak minął dzień? co robiłaś? na co masz ochotę? – to nic trudnego, a tak wiele znaczy. W każdym związku rozmowa to podstawa. Musicie znać siebie nawzajem, rozumieć się i wspierać. A co będzie lepszym narzędziem do naprawienia nadłamanego nastroju po ciężkim dniu, jak nie sympatyczna rozmowa z kimś bliskim?

Oczywiście każdego dnia powinniście znaleźć czas na przyjacielską rozmowę, a dodatkowo radzimy sprawiać inne przyjemności mniej regularnie, co nada im charakter niespodzianki. Paradoksalnie nie tylko Twoje przyjemności będą dla dziewczyny przyjemnością. Pozwól również jej Ciebie czymś zaskoczyć, a poczuje, że to także dzięki jej staraniom jest Wam razem dobrze.

Dla wielu kobiet ważne są daty, choć niewielu facetów ma do nich pamięć. Jeśli i Ty do takich należysz, ustaw sobie w smart fonie przypomnienia, które dzień przed Waszą rocznicą lub urodzinami Twojej ukochanej przypomną Ci, że powinieneś skoczyć do kwiaciarni. Kwiaty, choć to dość oczywiste, są dobrymi przyjaciółmi kobiet. Postaraj się od czasu do czasu dostarczyć swojej kobiecie piękny bukiet. A może tym razem dla odmiany posłużysz się pocztą kwiatową? Nie przyzwyczajaj partnerki do rutynowych poczynań!

Nie często, ale czasami pozwól sobie na prezent – tak bez okazji. Może wiesz, że zielony top z wystawy bardzo się jej ostatnio spodobał? Raczej nie zbankrutujesz, jeśli go kupisz, a dziewczyna będzie zachwycona Twoją pamięcią i gestem.

Choć czas niweluje romantyczność w związku, nie daj się! Niekiedy wysil się na napisanie romantycznego sms’a lub maila, a jeszcze lepiej tradycyjnego listu na papierze. Jeśli list posłuży jednocześnie jako zaproszenie na romantyczną kolację przyrządzoną przez szefa kuchni (Ciebie oczywiście), wielkie zdumienie Twojej partnerki masz jak w szwajcarskim banku.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 12.05.2013
Samotne online
0
Samotni online
0