Porada > Słowo na rozstanie.
Słowo na rozstanie.
Słowo na rozstanie.

Rozstania są zwykle bardzo trudne i towarzyszy im wiele emocji. Trudno wtedy zachować zimną krew i pozbyć się wszelkich złych uczuć. Nieprzyjemna atmosfera często przekłada się na słowa, jakimi partnerzy lub partnerki posługują się, aby zerwać.

Nikt nie chciałby, aby ukochana osoba zostawiła go, mówiąc coś, co wbija się w serce niczym igła. Jednak niestety często się to zdarza, o czym nieraz pisali do nas użytkownicy naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najbardziej bezduszne formuły i tym samym polecamy zastanowienie się, ponieważ słowa mogą mocno ranić.

Jesteś w porządku, ale… zostańmy przyjaciółmi. – Oczywiście nikt nie chce być tylko przyjacielem dla osoby, którą kocha. A nawet gdyby, to z pewnością nie byłoby to takie łatwe.

– Kochasz mnie, tak? Bo wiesz… ja chyba nigdy nie kochałem/-am… Za godzinę przyjedzie po Ciebie duża taksówka, żebyś mogła zabrać wszystkie swoje rzeczy – bez komentarza.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! A przy okazji myślę, że nie jest nam dane być razem. – W żadnym dniu rozstanie nie jest przyjemne, ale dzień urodzin to na pewno najgorszy wybór (no, może zaraz za dniem ślubu).

Karaoke u znajomych, wspólne wykonanie I will always love you, po czym słowa (na szczęście nie do mikrofonu, jednak i tak zbyt głośno, w obecności znajomych): I won’t always love you… Musimy się rozstać. – Kiepski moment i kiepskie słowa.

Jest mi z Tobą świetnie w łóżku, ale w życiu – nie. – Hmmm, to komplement?

Wiem, że już wylądowałeś na lotnisku, ale możesz już wracać do Meksyku, nie odbiorę cię – właśnie spotkałam miłość mojego życia.

– Nawet najlepiej dobrane słowa przez e-mail lub sms nie są dobrym pomysłem. [size= 11.0pt; line-height: 115%; font-family: 'Calibri','sans-serif'; mso-ascii-theme-font: minor-latin; mso-fareast-font-family: Calibri; mso-fareast-theme-font: minor-latin; mso-hansi-theme-font: minor-latin; mso-bidi-font-family: 'Times New Roman'; mso-bidi-theme-font: minor-bidi; mso-ansi-language: PL; mso-fareast-language: EN-US; mso-bidi-language: AR-SA]Pomyśl, czy miło by było usłyszeć któreś z powyższych słów? Jeśli musisz rozstać się ze swoją sympatią, trzy razy je przeczytaj. Kiedy będziesz już wiedzieć, co powiesz, postaw się w sytuacji drugiej strony i pomyśl, czy to nie zaboli. To chyba nie wydaje się zbyt skomplikowane[/size]

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 10.06.2013
Samotne online
0
Samotni online
0