Porada > 8 faktów, które potwierdzają, że twoja dziewczyna jest niepowtarzalna
8 faktów, które potwierdzają, że twoja dziewczyna jest niepowtarzalna
8 faktów, które potwierdzają, że twoja dziewczyna jest niepowtarzalna

Oto kilka faktów, które potwierdzają, że twoja dziewczyna jest wyjątkowa. Każdy związek powinien opierać się na zaufaniu a druga połówka powinna obdarzać cię szczęściem i dawać poczucie bezpieczeństwa.

1). Wielbiona wśród najbliższych

Na widok twojej ukochanej wszyscy dookoła skaczą z radości. Jest duszą towarzystwa i przy tym wszystkim potrafi być rozsądną i sympatyczną dziewczyną. Planując wspólne życie z taką kobietą, możesz być pewien, że ona cię nie skrzywdzi i źle nie potraktuje.

2). Potrafi poprawiać swoje błędy

Kobieta, która potrafi zrozumieć, że postąpiła źle i obiecuje poprawę oraz dotrzymuje słowa za każdym razem, to prawdziwy skarb. Stara się, aby wszystko między wami grało, jak najlepiej. Trafiłeś na taką? To dbaj o nią i zachowaj na zawsze.

3). Daje ci do zrozumienia, że jesteś dla niej najważniejszy

Twoja dziewczyna martwi się o ciebie? Stara zapobiec twoim problemom i nie zostawia cię z nimi? To dobrze wróży. Każdy mężczyzna marzy o kobiecie, która nie będzie interesowała się tylko czubkiem własnego nosa, ale o takiej która czasami pomyśli też o nim. Jeżeli spotkałeś już taką damę na swojej drodze, to postaraj się ją zatrzymać przy sobie.

4). Nie wstydzi się ciebie

Twoja dziewczyna zabiera cię ze sobą do znajomych? Na zakupy? Do rodziny? To znak, że się ciebie nie wstydzi. Doceń to!

5). Z dobrym poczuciem humoru

To duży plus. Taka osoba jest nastawiona pozytywnie do życia, potrafi dobrze dogadać się z ludźmi , nie jest odbierana za ''sztywniaczkę'' i co najważniejsze ma dystans do swojej osoby.

6). Jest szczera aż do bólu

Mówi to, co myśli. Nawet, jeśli inni nie podzielają jej zdania, nie próbuje się im podporządkować i udawać kogoś, kim nie jest. Potrafi wyrazić swoje zdanie. To duża zaleta, jeżeli będzie jej coś nie odpowiadać w tobie, na pewno powie ci o tym od razu.

7). Szybko zapomina o złych momentach

Nie potrafi się długo gniewać. Wszystkie złe momenty puszcza w niepamięć. To dobrze rokuje waszemu związkowi. Widać, że ta dziewczyna jest kompromisowa i na pewno razem uda wam się ominąć nie jedną burzę kłótni.

8). Potrafi cię wysłuchać

Bardzo się o ciebie martwi i zawsze możesz na nią liczyć. Jest, jak bratnia dusza i potrafi cię wysłuchać, jak własna matka. Stara się tobie pomóc w trudnych dla ciebie chwilach i skupia całą uwagę tylko na tobie. Doceń ją, skoro się martwi i szczerze cie wysłuchuje oraz stara się tobie pomóc to znak, że naprawdę jesteś dla niej ważny.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 14.04.2014
Samotne online
0
Samotni online
0