Porada > Jak faceci zdradzają?
Jak faceci zdradzają?
Jak faceci zdradzają?

Nie jest żadną tajemnicą, że duża część mężów przyznaje się do zdrady swoich żon. Zdrady były, są i będą wpisane w małżeńskie pożycie. Czy to jest w porządku? Jasne, przecież nie po to ślubowałeś swojej żonie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, póki śmierć Was nie rozłączy.

Pewnie niejeden poważny mężczyzna marzy o tym, aby znaleźć sobie równie poważną kobietę na jedną lub kilka nocy. Bawi się wtedy w wielkiego macho, który zdobywa kobiety i jest na tyle sprytny, że skutecznie to ukrywa. Jak to się robi? – myślisz czasem. Też chciałbyś pochwalić się kumplom przy piwie, że zaliczyłeś laskę na boku? Poniżej przedstawiamy sposoby na skuteczną zdradę, ale nie gwarantujemy, że nie stracisz po niej kobiety, która jest dla Ciebie najważniejsza. Może nawet zepsujesz sobie tym resztę życia. Ale co tam, raz się tylko żyje!

Mężczyźni, którzy wiedzą tylko, że chcą się przespać z kimś innym niż swoja żona, lecz jeszcze nie wiedzą, z kim, zwykle wybierają inne mężatki, degradując tym samym inne rodziny. Wybór jest na tyle dobry, że taka kochanka nie marzy o wspólnej przyszłości i założeniu rodziny, bo jedną już ma. Tak samo jak zdradzający mężczyzna, będzie chciała za wszelką cenę to ukryć i jednocześnie dobrze się bawić. Znalezienie takiej kobiety może okazać się jednak nie lada wyzwaniem, ponieważ oprócz tego, że ma męża i chce przeżyć przygodę, powinna Ci się spodobać. Ale próbuj. Jeśli znajdziesz, spełnisz swoje marzenie. Jeśli romans się wyda, najwyżej zepsujesz szczęście dwóch (lub więcej, jeśli są dzieci) kochających Was osób. Ale czy to duży problem? Nieee, gdzie tam…

Wyjazdy integracyjne – z czym to się kojarzy? Zwykle z dobrą zabawą, pozbawioną wszelkich granic moralnych. Jeśli Twoja praca wiąże się z wyjazdami, masz okazję na skok w bok. Przestrzegamy jednak przed czujnym okiem szefa, który może mieć swoich posłańców. A może przyjechał z Wami? Tym bardziej może to wywęszyć i niekoniecznie mu się to spodoba. Pomijając szefa, istnieje jeszcze inne ryzyko – kiedy romans się skończy, nadal będziesz musiał pracować z kochanką. Na pewno nie jest wcale tak trudno rozmawiać spokojnie z kobietą o terminach etapów aktualnej strategii marketingowej, kiedy noc wcześniej krzyczało się do niej w uniesieniu obsceniczne teksty. A więc do dzieła, niczym się nie przejmuj!

Pamiętaj o zacieraniu śladów – to jedna z najważniejszych zasad, która bynajmniej nie jest dziecinna. Tak robią wszyscy poważni mężczyźni: kupują nowe startery do telefonów, aby mieć nowy numer i aby wszelkie wiadomości zapisywały się na innej karcie. Za każdym razem, kiedy będziesz chciał zamienić kilka czułych słówek z kochanką, zmień kartę. Za nic nie pozwól, aby żona odbierała Twoje sms-y lub telefony; w tym celu wycisz dźwięki. Jeśli łączy Was kontakt internetowy, postępuj tak samo: utwórz nowy numer na komunikatorze i usuwaj wszelkie wiadomości a także historię przeglądarki. Jeśli żona zobaczy, że to robisz, zacznie coś węszyć, ale jakoś sobie z tym poradzisz, w końcu jesteś sprytny niczym Chuck Norris. A że jednocześnie cechujesz się zmysłowością, zioniesz seksem i w ogóle jesteś super, żona na pewno uwierzy we wszystko, co mówisz.

Wielu facetów swoje kochanki poznaje na portalach randkowych. Wiele z takich portali przeznaczonych jest specjalnie dla osób będących w związkach małżeńskich. Plusem internetowego flirtowania jest to, że możesz zaprezentować się takim, jakim chcesz być, co oczywiście może odbiegać od prawdy. Jeśli jednak chcesz się spotkać z kobietą w wiadomym celu, prawda wyjdzie na jaw, więc nie pisz, że masz umięśniony brzuch, podczas gdy Twoje fałdki przypominają ripplemarki na białym piasku w Sopocie. Lepiej skup się na ustalaniu daty i miejsca spotkania i zrób to w miarę sprawnie, aby nie przesiadywać przed komputerem za długo, co mogłoby wzbudzić podejrzenia. Ewentualnie na pytania żony o cel surfowania po sieci, możesz odpowiedzieć wymijająco lub wymyślić bajkę: masz bardzo dużo pracy, ponieważ szef uznał Cię za najbardziej godnego zaufania pracownika i dał dużo dodatkowych zleceń. Nie tylko unikniesz awantury, ale też zyskasz w oczach ukochanej. Jeśli ktoś wyjdzie na złego człowieka, to tylko szef.

Kiedy już dojdzie do spotkania, Twoja seksowna kochanka na pewno będzie miała intensywne perfumy oraz krwistoczerwoną szminkę. Twoja żona, w tym przypadku wróg numer jeden, potrafi być tak dociekliwa, że może to wywęszyć. Kup więc kochance perfumy takie same, jakie ma żona. Kiedy do niej jedziesz, weź ubranie na zmianę – ślad szminki nie rzuci się w oczy. Niestety, będziesz miał nie lada wyzwanie, ponieważ po powrocie do domu będziesz musiał wyprać koszulę, jeśli będzie miała ślady kosmetyku. Tym razem nie będzie mogła zrobić tego żona. Faktycznie ręczne pranie to ciężka praca, ale tym razem będziesz musiał się poświęcić i jeszcze znaleźć dobre wytłumaczenie.

No cóż – skuteczna zdrada będzie wymagała wkładu ciężkiej pracy z Twojej strony – ale jeśli naprawdę tego chcesz… Ryzyko – istnieje? Oczywiście, że tak. Ale czy dużo tracisz? Jeśli nic się nie wyda, najwyżej zjedzą Cię wyrzuty sumienia i przez pół roku nie będziesz wiedział, jak spojrzeć żonie w twarz. A jeśli Twoje poczynania ujrzą światło dzienne, najwyżej stracisz rodzinę, o którą tyle zabiegałeś i która jest dla Ciebie podporą w trudnych chwilach. Ale decyzja należy do Ciebie.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 12.02.2014
Samotne online
0
Samotni online
0