Porada > Letni podryw. Czyli, jak zaplanować udaną randkę?
Letni podryw. Czyli, jak zaplanować udaną randkę?
Letni podryw. Czyli, jak zaplanować udaną randkę?

Kawiarnie,kino i restauracja- to miejsca najczęściej odwiedzane przez ‘’randkowiczów’’. Miejsca te są tradycyjne, nie ma im co zarzucić, ale na dobrą sprawę stają sie mało oryginalne. Istnieje mnóstwo innych fajnych miejsc. Poniżej kilka naszych rad, gdzie udać się, aby randka należała do udanych.

1.Natura i jeszcze raz natura

Warto wybrać się poza miasto i urządzić wspaniałą ucztę na łonie natury. Zabierzcie ze sobą koc i kosz smakołyków. Świeże powietrze, słońce i mnóstwo zieleni wprawią was w jeszcze większy romantyczny nastrój.Oczywiście, gdy pogoda dopisuje. W pochmurny i zapowiadający się na opady dzień nie radzimy ryzykować, bo randka może skończyć się porażką.

2.Zwiedzanie innego miejsca

Może wypad autem poza miasto? Jedźcie przed siebie i zatrzymajcie się w miejscu, które wam się najbardziej spodoba. Przygoda gwarantowana. Najlepsze wypady są późniejszymi wieczorami, wtedy gdy jest bezchmurne niebo można poobserwować gwiazdy.

3.A może kajaki?

Już nawet nie pamiętasz, kiedy ostatni raz wiosłowałeś po jeziorze? Najwyższa pora to zmienić. Zabierz swoją ukochaną na taka przejażdżkę. Tylko pamiętajcie o ręcznikach i okryciach głowy!

4.Wyprawa rowerowa

Jak widać świeże powietrze dominuje w naszych poradach. Wybierzcie się na przejażdżkę rowerową. Rower, świeże powietrze i ukochana obok, bajka. Trroszkę ruchu wam na pewno nie zaszkodzi.

5.Noc filmowa pod gołym niebem

Z tego co się orientujmy w większości miastach, podczas wakacji organizowane są ‘’filmowe noce’’ i to pod gołym niebem.Idealny moment, aby podczas chłodniejszejszego wieczoru objąć swoją parnerkę przy świetle księżyca i wspólnie oglądać seans.

6.Może tak nad morze

Jesteście właśnie na wakacjach nad polskim morzem? Wieczorami błąkacie się po mieście i nie wiecie co ze sobą zrobić? My wam podpowiemy. Kocyk w rękę, wino, czekoladki i na plażę. Noc, szum morza i niebo pełne gwiazd- coś pięknego.

7.Gokarty

Oboje kochacie się w samochodach i lubicie adrenalinę? Proponujemy umówić się na tor gokartowy. Mnóstwo śmiechu i naprawdę rewelacyjna przygoda. Oboje będziecie pod wrażeniem.

Jakieś inne sugestie i pomysły? Chętnie posłuchamy.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 16.07.2014
Samotne online
0
Samotni online
0