Porada > Jak postępować na pierwszej randce?
Jak postępować na pierwszej randce?
Jak postępować na pierwszej randce?

Najważniejszym elementem nowej znajomości jest pozostawienie po pierwszej rozmowie odrobiny tajemniczości. Unikanie mówienia o wszystkim jest nieodłącznym elementem udanej randki. Każdy z nas ma mniej lub bardziej krępujące tematy, na które woli nie rozmawiać. Jednak o czym właściwie rozmawiać na pierwszym spotkaniu z osobą który nam się podoba? Otóż musimy odpowiedzieć sobie na jedno bardzo ważne pytanie. Co my chcielibyśmy usłyszeć by rozmówca naprawdę się nami zainteresował.

Na pierwszym spotkaniu, czy też może randce, warto utwierdzić rozmówce w przekonaniu, że się nam podoba, choćby krótkim „ Wpadłaś mi w oko”. Dzięki temu będzie on wiedział, że może naprawdę z czasem coś między wami zaiskrzyć. Nastaje wtedy pewna atmosfera między wami, dzięki której rozmowa płynie lepiej, rozmówca nabiera pewnej pewności siebie i chcę bez względu na wszystko kontynuować rozmowę.

Elementem, o którym nie można zapomnieć jest również radość z życia. Z pewnością nikt z nas nie chciałby na pierwszą randką wybrać się z kimś kto cały czas narzeka, czy to na brak środków do życia, czy ma problemy w pracy. W takim przypadku randkę od pierwszej chwili można zaliczyć jako nieudaną. Radość z życia jest jednym z najważniejszych elementów nie tylko udanej randki, ale również w normalnym życiu.

Jak widać na udaną randkę składa się wiele elementów, między innymi te wyżej wymienione. Warto się nich trzymać jeśli chcemy by z jednej randki, w przyszłości zakwitło coś naprawdę ciekawego.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 06.12.2015
Samotne online
0
Samotni online
0