Porada > Uśmiech – recepta na udaną randkę
Uśmiech – recepta na udaną randkę
Uśmiech – recepta na udaną randkę

Co facetów najbardziej w nas kręci? Nogi? Biust? Ubiór? Otóż nic z tych rzeczy. Szczery śmiech u dziewczyny doskonale zastępuje całą resztę wabików. Czerwone szpilki możesz sobie darować, jeśli jesteś osobą wesołą i nie zasłaniasz uśmiechu czym się da. Okazywanie radości wystarczy bowiem, aby mężczyzna pomyślał o Tobie jako o pewnej siebie i godnej jego wielkiej uwagi superlasce!

Niestety, niektórym kobietom wiele czynników utrudnia uśmiechanie się w towarzystwie randkowych partnerów. Dlaczego? Bo wstydzą się zębów, bo nie wiedzą, czy to dobry moment, bo są zestresowane. Powodów może być wiele, jednak koniecznie trzeba je eliminować. Dlaczego? Ponieważ uśmiech dodaje uroku, a osobę, którą zdobi, czyni bardziej naturalną, wartościową i pewną tych wartości. Nieokazywanie wesołości może natomiast zostać odebrane nawet jako nieszczerość intencji, a tego lepiej uniknąć.

Uśmiech jest niczym innym, jak wyrażaniem pozytywnych emocji, czyli dokładnie tego, co na randce jest jak najbardziej wskazane. Facet nie poczuje się przyjemnie w towarzystwie kobiety z grobową miną i nieśmiejącą się z jego żartów. Natomiast możesz być pewna, że w zamian za szczery uśmiech otrzymasz to samo, a ludzie chętniej będą przebywać w Twoim towarzystwie, spędzając przy tym przyjemny czas. A czy randki nie są po to, żeby się na nich dobrze bawić? Właśnie, są. Więc do dzieła, warto szczerzyć zęby!

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 27.05.2013
Samotne online
0
Samotni online
0