Porada > Najlepsze miejsce na podryw – siłownia.
Najlepsze miejsce na podryw – siłownia.
Najlepsze miejsce na podryw – siłownia.

Nie od dziś wiadomo, że właśnie na siłowni można spotkać najwięcej przystojniaków o pięknej budowie ciała. Mało tego, szukają oni dziewczyn o podobnym hobby, dlatego jeśli jesteś aktywna fizycznie i uczęszczasz na siłownie przeczytaj ten artykuł. Tricków na podryw na siłowni jest mnóstwo. My wymienimy te najlepsze.

Pierwszym niezawodnym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi wybranego przystojniaka jest prośba o pomoc w wytłumaczeniu jakiegoś ćwiczenia bądź pomoc w ćwiczeniu. Dzięki temu trickowi można zacząć swobodną rozmowę, z której może wyniknąć… no kto wie.

Drugim sprawdzonym trickiem może być ćwiczenie obok wybranka, jednocześnie z rzucaniem miłych spojrzeń. Jednak, by zerwać pierwsze mosty możesz pochwalić go, że wkłada serce w trening, lub też dźwiga ogromne ciężary. Gdy on zauważy, że się nim interesujesz na pewno nawiąże rozmowę.

Jednym z najważniejszych sposobów na zwrócenie na siebie uwagi jest samotny trening bez koleżanek oraz w seksownym stroju. Faceci zawsze zwracają uwagę na siłowni na piękne kobiety w seksownych ubraniach. Gdy mu się spodobasz, na pewno będzie chciał Cię lepiej poznać.

Podsumowując, jeśli szukasz chłopaka o pięknym wyglądzie wybierz się na siłownie, tam jest ich pełno - i czekają tylko by poznać kobietę, która podziela ich hobby.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 06.12.2015
Samotne online
0
Samotni online
0