Porada > Portal Radkowy – a dlaczego nie?
Portal Radkowy – a dlaczego nie?
Portal Radkowy – a dlaczego nie?

Często wydaje się, że internetowe portale randkowe pełnią dzisiaj taką funkcję, jak dawniej ogłoszenia matrymonialne. Jednakże tak naprawdę bardzo się od nich różnią i nieprawdą jest, że korzystają z nich tylko zdesperowani starzy kawalerowie lub stare panny.

Nastała era Internetu, w której życie realne stale przeplata się z życiem sieciowym, zyskującym coraz mniej bagatelne znaczenie. Coraz trudniej jest nam znaleźć granicę dzielącą nasze realne tu i teraz od rzeczywistości medialnej, która wciąż nam towarzyszy, pokonując bariery terytorialne oraz czasowe. Nic więc dziwnego, że Internet sprzyja randkowaniu. Co dobrego oferują portale randkowe? Sceptykom powiem: baaardzo wiele, czy tego chcecie, czy nie.

·[size= 7pt; font-family: 'Times New Roman'] * [/size]W sieci możesz poznać kogoś, kto nie jest znajomym Twojego znajomego, kto nie chodził do tego samego liceum, co Ty i nie kupuje ubrań w tej samej galerii, co Ty. Dzięki temu możesz poznać kogoś naprawdę interesującego, kto pokaże Ci coś, czego nie znasz. Twój nowy partner nie musi być uwikłany w żadne Twoje znajomości, dzięki czemu masz pełną swobodę, a Wasz potencjalny związek może być zupełnie świeży.

·[size= 7pt; font-family: 'Times New Roman'] * [/size]Niemal każdy (młody i nie tylko) człowiek nosi dziś przy sobie smartfon, tablet itp. Żyjemy w czasach, gdy Internet jest powszechnie dostępny dla każdego, a czasu robi się coraz to mniej. Świat pędzi, ludzie uczestniczą w wyścigu szczurów, realizują swoje pasje, obowiązki, nie mając czasu na częste wyjścia, przygotowywanie kolacji, spotkań itd. Coraz częściej platformą, na której żyjemy, jest właśnie Internet – dlatego powinniśmy pozwolić sobie na znalezienie w nim naszej bratniej duszy.

·[size= 7pt; font-family: 'Times New Roman'] * [/size]Rejestrując się w portalach randkowych, określasz, jaką dokładnie osobę chciałbyś poznać. Serwisy wykorzystują obecnie skomplikowane algorytmy ułatwiające skojarzenie dwóch w dużym stopniu pasujących do siebie ludzi.

·[size= 7pt; font-family: 'Times New Roman'] *[/size]Myślisz, że łatwo da się oszukać inne osoby, podając wyidealizowane cechy, fałszywe zdjęcie itp.? Wcale tak nie jest: coraz częściej stosuje się testy psychometryczne, których rozwiązanie prezentuje prawdziwe ja Twojego potencjalnego partnera. Niewiele przed Tobą ukryje.

·[size= 7pt; font-family: 'Times New Roman'] *[/size]W sieci mnóstwo młodych, fajnych ludzi szuka znajomości. Dzisiaj jest to zupełnie akceptowalne i naturalne. Np. w Wielkiej Brytanii liczba osób szukających miłości w sieci sięgnęła już 9,1 mln ludzi!

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 14.04.2014
Samotne online
0
Samotni online
0