Porada > Ciągle sama. Co jest ze mną nie tak?
Ciągle sama. Co jest ze mną nie tak?
Ciągle sama. Co jest ze mną nie tak?

Coraz częściej się zastanawiasz, co z tobą jest nie tak. Wszedzie wkoło same pary aty sama, jak palec. O swoich niepowodzeniach miłosnych zwierza nam się jedna z internautek.

Pozostałaś na dobrą sprawę sama wśród grona swoich znajomych, jako chodząca singielka. Każda twoja koleżanka jest w poważnym związku, albo chociaż taki ma za sobą.

(Kasia 24lata) ‘’U mnie na studiach kilka dziewczyn już od dawna spełnia się w roli ‘’ukochanej żony i mamuśki’’, połowa jest zaręczona i żyje w ustatkowanym związku. A ja? A ja nawet nie mam obiektu, który by się mną zainteresował. A co tutaj mówić o narzeczeństwie, ślubie i bawieniu się w pieluchach. Kiedyś spotykałam się z jednym chłopakiem. Myślałam, że między nami zaiskrzyło, ale niestety tylko ja, tak myślałam. Ciągle się zastanawiam, co tak naprawdę leży na przeszkodzie? ‘’

Wiele z was czytając wypowiedź Kasi utożsamia się z nią. Nic dziwnego. Nie jedna Kasia, która nie ma ‘’szczęścia do miłości’’. Praktycznie każdego dnia mnóstwo dziewczyn przeżywa takie rozterki.

Każda z nas chciałaby znaleźć tego ukochanego, najcudowniejszego mężczyzne. To prawda, nikt nie chce żyć w samotności. Mimo tego należy wziąć pod uwagę, że w życiu istnieją ważniejsze sprawy. Absolutnie nie możesz myśleć, że jesteś jakaś gorsza, bo nie masz chłopaka.Wiele czynników może się na to składać.

1.Być może to nie ten czas – na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo dziecinne podejście. Ludzie, niezależnie od wieku muszą poczuć, kiedy tak naprawdę są gotowi wejść w związek. Może i tobie się wydaje, że to jest odpowiedni moment, że tego chcesz. Nie wolno kierować się innymi. To, że koleżanka ma chłopaka, albo nawet męża nie powinno cię skłaniać do tego, aby szukać kogoś na siłę. Miłość przychodzi sama.

2.Nie spotkałaś jeszcze tego odpowiedniego – być może to jeszcze nie to. Nie trafiłaś na tego, który i ciebie poszukuje. Faceci później dojrzewają. Chłopcy, z którymi się spotykałaś być może nie byli gotowi na poważny i stały związek. Nie chwytaj się pierwszego lepszego. Miłość wymaga poświęceń i czasami jej szukamy przez całe życie. Ta przeznaczona i prawdziwa w końcu trafi na swoją drogę.

Najważniejsza jesteś ty i twoje potrzeby. Pozwól sobie, siebie poznać , nie szukaj nikogo na siłę, bo siłą się nie da nikogo zatrzymać.Zajmij się swoimi sprawami, żyj własnym życiem a nawet nie będziesz się spodziewała, kiedy miłość zapuka do twojego serca.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 17.12.2014
Samotne online
0
Samotni online
0