Historie miłosne z roku 2013
O czym kobiety chcą rozmawiać.
O czym kobiety chcą rozmawiać.

Często chciałybyśmy porozmawiać ze swoimi facetami o pewnych sprawach, jednak nie za bardzo wiemy, jak. A oni? W ogóle o tym nie wspominają, jakby były to tematy zakazane, choć naprawdę są tak bardzo ważne. Oto, o czym chcą rozmawiać ze swoimi mężczyznami nasze czytelniczki.
Napisany 01.06.2013 przez Admin
30-letnia STARA panna
30-letnia STARA panna

– Nie pojadę więcej do babci na rodzinną imprezę. Jej imieniny minęły pod znakiem mojego „staropanieństwa”. Wszyscy się na mnie uwzięli: wypytywali, kiedy wezmę ślub, czy z kimś się spotykam, czy zdaję sobie sprawę, że mam już trzydzieści lat… – żali się Renata.
Napisany 20.05.2013 przez Admin
Tłusta i zakompleksiona pozna przystojniaka
Tłusta i zakompleksiona pozna przystojniaka

- Jak można mieć poczucie własnej wartości, kiedy się waży 77 kg przy wzroście 165 cm? Do tego dochodzi brak talii, bo cały tłuszcz zalega mi w brzuchu. Nikt mnie nigdy nie zechce, a i ja sama nie wyobrażam sobie, żebym miała spędzić noc z facetem BEZ UBRANIA. Ja nawet w luźnych ciuchach nie czuję się komfortowo. – przyznaje Jagoda...
Napisany 28.04.2013 przez Admin
Powrót miłości do życia.
Powrót miłości do życia.

Justyna zawsze powtarzała, że niewierny facet nie zasługuje ani na odrobinę uwagi, że jest skreślony i definitywnie kończy związek. Była święcie przekonana, że nigdy nie powróciłaby do faceta, który na boku spotyka się z inną – do czasu, aż zrobił tak jej ukochany mężczyzna.
Napisany 13.04.2013 przez Admin
Odeszła…
Odeszła…

Kiedy kobieta odchodzi od męża, ludzie zaczynają gadać. Że szuka przygód, że przecież miała tak dobrze, że to ona jest tą złą, że sama sobie niszczy życie. Ciekawe tylko, czy one same też tak myślą – w końcu z jakiegoś powodu się na to decydują, choć na pewno nie jest to nigdy łatwy krok.
Napisany 15.03.2013 przez Admin
Libido samotnych.
Libido samotnych.

Każdy dorosły człowiek ma swoje potrzeby seksualne, niezależnie od tego, czy jest singlem czy nie. Ci, którzy mają drugą połówkę, nie mają problemu. A co robią kobiety niemające mężczyzn? Trzy singielki opowiadają o swoich problemach i o tym, jak sobie z nimi radzą.
Napisany 01.03.2013 przez Admin
Jestem z nim z przyzwyczajenia.
Jestem z nim z przyzwyczajenia.

"Martyna siedzi obok mnie w czerwonej, dodającej pewności siebie sukience. Jest wyprostowana, głowę ma uniesioną, uśmiecha się. Z pozoru świadoma własnej wartości, szczęśliwa dziewczyna, która życie ma przed sobą. Jej oczy zdradzają jednak jakiś niepokój. Bije z nich rozczarowanie."
Napisany 08.02.2013 przez Admin
Oddychać w związku
Oddychać w związku

"I tak zaczynał się każdy wspólny wieczór: on zadawał pytania, Kasia odpowiadała. Potem opowiadał jej wszystko, co zdarzyło się mijającego dnia. Był zazdrosny o każde jej wyjście bez niego. Trwało to pół roku, później postanowili się rozstać."
Napisany 04.01.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0