Historia miłosna > Pokochałam starszego mężczyznę …
Pokochałam starszego mężczyznę …
Pokochałam starszego mężczyznę …

„Mam aktualnie 25 lat i spotykam się z mężczyzną 20 lat ode mnie starszym…” Widząc tą dziewczynę dostrzega się to, jaka jest z tym mężczyzną szczęśliwa. Oczy jej się błyszczą, a jej opowiadania aż kipią pasją! Gdy o nim mówi w tak słodki sposób, nic nie wskazuje na to, że owy mężczyzna jest już rozwodnikiem, a także biznesmenem.

„Zadajesz pytanie jak doszło do takiej sytuacji – dość typowo: ja akurat była w klubie z dziewczynami, a on zjawił się ze swoimi zagranicznymi kolegami. Podczas mojego zamawiania przy barze, podszedł, przedstawił się oraz zapytał tak po prostu, czy może postawić mi drinka. Wiem, wiem, moja mama też ostrzegała mnie przed takimi trikami, to jakoś tak zwyczajnie zaufałam mu i przyjęłam tego drinka.”

Podczas tego spotkania nie była, aż tak widoczna różnica wieku między nimi, ponieważ mężczyzna jak na swój wiek wyglądał naprawdę bardzo młodo i oczywiście atrakcyjnie. Gdy usłyszała, że ma on aż 45 lat, była w szoku i nie mogła w to uwierzyć. Wydarzyło się to podczas luksusowej kolacji w eleganckiej restauracji.

„Przecież on jest tylko o 5 lat młodszy od mojego taty! Nie mogłam wyjść z szoku, przecież mogłabym być jego córką! Co moi rodzice i rodzina na to powiedzą? Jednak kolacja ta minęła w bardzo przyjemny sposób, przegadaliśmy całą noc, mieliśmy wspólny język, mnóstwo tematów… Nie ukrywam, że zaimponowała mi jego dojrzałość i klasa. Przestał przeszkadzać mi jego wiek i nieudane małżeństwo.”

Agata do dziś jest bardzo szczęśliwa, jednak ciągle czeka na ten odpowiedni moment, by przedstawić go swoim rodzicom. Wie, że nie przyjmą tej wiadomości z radością i będą próbowali zrobić wszystko by para się rozstała. Jednak ciągle jest dobrej myśli, kocha swojego dojrzałego mężczyznę i sądzi, że jakoś wszystko się ułoży. Wzajemne przywiązanie pomoże pokonać im wspólnie wszystkie trudności, jakie napotkają. Z pewnością.

Admin
Admin
Data dodania historii: 02.03.2015
Samotne online
0
Samotni online
0