Artykuły z kategorii Sex
Kocham mojego trenera
Kocham mojego trenera

Mnóstwo nastolatek podkochuje się potajemnie w swoich nauczycielach. Taka znajomość zazwyczaj się szybko kończy a ból w rozkochanych sercach dziewcząt pozostaje na długo.
Napisany 24.08.2014 przez Admin
ZDRADZIŁ? DLACZEGO TO ZROBIŁ?
ZDRADZIŁ? DLACZEGO TO ZROBIŁ?

Czy każdy facet jest taki sam i zawsze zdradzi? Co było powodem, dla którego to zrobił?
Napisany 15.05.2014 przez Admin
Nie jestem zadowolona z pierwszego razu
Nie jestem zadowolona z pierwszego razu

Seks w młodym wieku a zwłaszcza pierwszy raz nie zawsze należy do tych udanych i pięknych, jak na przykład możemy to zobaczyć w niektórych filmach romantycznych. Pewne dwie internautki opowiadają o swoich przeżyciach, które ich bardzo zawiodły.
Napisany 02.03.2014 przez Admin
Pijany seks
Pijany seks

Czy komuś z Was zdarzyło się kochać po alkoholu? Na pewno większości tak. Na pewno przyznacie, że było super. Ale czy to jest tak do końca OK.?
Napisany 28.01.2014 przez Admin
Seks na zdrowie.
Seks na zdrowie.

„Jeśli dotyk byłby tylko pragnieniem ciała, ludzie staliby się dla siebie bezduszni” – tak powiedział niegdyś Seneka i nawet po wielu minionych wiekach należy przyznać mu rację. Fizyczna bliskość partnera pozytywnie oddziałuje na nasze uczucia, nastrój a także dodaje zdrowia.
Napisany 15.10.2013 przez Admin
Kobiety też zdradzają!
Kobiety też zdradzają!

''Kobiety są idealne'', ''Wierne'', ''Nigdy nie zdradzają'', '' Zawsze czekają z utęsknieniem, kiedy to ich wybranek wróci po ciężkiej pracy''.'' To mężczyzna jest tym złem w związku'', ''On zawsze coś zepsuje'', ''On zdradzi''. Takie sugestie padają od X lat. Niestety czasy się zmieniają i kobiety wraz z nim . Jak zdradzają? Kiedy to robią?
Napisany 22.08.2013 przez Admin
Kocham Cię bez zobowiązań.
Kocham Cię bez zobowiązań.

Z badania przeprowadzonego przez prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, iż prawie połowa internautów będących w związkach przyznała się do kontaktów seksualnych z osobą trzecią. Coraz więcej też istnieje związków otwartych, w których partnerzy nie posiadają siebie na wyłączność i nie dotyczy to tylko seksualności.
Napisany 28.02.2013 przez Admin
Zdrada, korzystna dla związku?
Zdrada, korzystna dla związku?

Trudno stwierdzić jak to działa, ale być może jest w tym ziarno prawdy. Otóż podobno udane romanse, to znaczy takie, które nie zostały wykryte przez małżonków (lub stałych partnerów), sprzyjają umacnianiu więzi małżeńskich. Brzmi absurdalnie?
Napisany 04.02.2013 przez Admin
Swingersi. Kim są?
Swingersi. Kim są?

Swingersi to ludzie postępujący w kontrowersyjny sposób. Jednym się to podoba, dla innych to niemoralne dziwactwo. Jedno jest pewne: są wobec swoich partnerów szczerzy. Co takiego robią? Wymieniają się partnerami na noc lub kilka lub oddają się uciechom we czworo. Świadomie, celowo, dla zabawy.
Napisany 02.01.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0