Artykuł > ZDRADZIŁ? DLACZEGO TO ZROBIŁ?
ZDRADZIŁ? DLACZEGO TO ZROBIŁ?
ZDRADZIŁ? DLACZEGO TO ZROBIŁ?

Czy każdy facet jest taki sam i zawsze zdradzi? Co było powodem, dla którego to zrobił?

Należy obalić mit o tym, że kobiety są wierne i nigdy nie zdradzają. Niestety statystyki mówią trochę inaczej. Mimo to, mężczyźni są postrzegani jako płeć ta zła, niewierna. Według analizy ekspertów prawie 50 proc. Mężczyzn zdradza. Dlaczego się jednak tak dzieje? Co jest powodem do zdrad?

Z BYLE KIM DO ŁÓŻKA

Kobiety bardzo są wrażliwe i seks wiąże się z uczuciem. Jeżeli nie czują żadnej więzi z mężczyzną często też stawiają opory. Natomiast mężczyźni potrafią sobie z tym poradzić. Nie ma znaczenia, czy pójdą z kobieta do łóżka z miłości, czy z racji tego że mają taką potrzebę fizyczną.Dla nich seks to seks, zwykłe wyładowanie emocji, zwykły akt fizyczny.

NUDA W ZWIĄZKU

W idealnym związku mężczyzna nie będzie szukał przygód w innych kobietach. Za dużo by stracił narażając przy tym swój związek skokiem w bok. Kochający i wierny swojej kobiecie nie pomyślałby nawet przez moment o innej, a gdzie dopiero o zdradzie. W innej sytuacji są ci nieszczęśliwcy. Rutyna i brak ‘energii’ w związku skłania faceta do zmiany, zaczyna szukać przygód i czegoś, czego nie ma u swojej stałej partnerki.

BO NIE UMIEJĄ POWIEDZIEĆ NIE

Fakt, faktem każdy mężczyzna to wzrokowiec. Widząc młodą, seksowna kobietę szaleje z zachwytu. Wtedy uruchamia się jemu ten drugi mózg i często myli uczucia z pożądaniem. Nie jest w stanie, wtedy odmówić niczego dziewczynie, która jest nim zainteresowana i staje się wobec niego bardziej odważniejsza.Facet traci głowę i wzrasta mu ego, widząc jak piękna, młoda dziewczyna wdzięczy się do niego.

NIE WIE JAK ZAKOŃCZYĆ ZWIĄZEK

Bywa niestety i tak, że mężczyzna chce zakończyć dany związek, ale niestety nie wie jak. W ostateczności posuwa się do zdrady. Na stalej relacji przestaje mu zupełnie zależeć i ma nadzieje, że jeśli partnerka dowie się o zdradzie, to związek zakończy się szybciej i będzie mógł cieszyć się wolnością. Tacy ‘mężczyźni’ nie zasługują na nic dobrego życiu a na pewno nie na żadną kobietę.

NUDA W ŁÓŻKU

Trzeba wziąć pod uwagę fakt, że być może powodem do zdrady jest monotonia, która trwa od dłuższego czasu w sypialni. Stała partnerka przestaje go pociągać i robi wszystko, by znaleźć nową. A swoją kobietę traktuję bardziej, jak przyjaciółkę a nie wybrankę życia.Kasia będąc w długoletnim związku podziela zdanie,że gdy obie strony przestają się starać, to facet z pewnością zacznie szukać kogoś innego.

BABIARZE

Oj chyba żadna o takim mężczyźnie nie marzy. A jeśli już trafiłaś na takiego, to tylko współczuć. Taki typ nie przepuści żadnej okazji, będzie chciał zdobyć wszystko , co ma dwie nogi i jest płci żeńskiej. Niestety mężczyźni z taką osobowością są bardzo skłonni do zdrad. Chyba, że uda Ci się go zmienić i tego życzymy!. Jednak nie wszyscy poddadzą się reformie. Należy więc jednak uważać!.

ZDRADA ZA ZDRADĘ

Wielu zdradzonych mężczyzn kieruje się tym samym sposobem odwetu. Chcąc się zemścić na własnych partnerkach robią to samo.Chcą tym przekazać dziewczynie, jak bardzo ich to zraniło, mimo iż wybaczyli to i tak pamiętają.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 15.05.2014
Samotne online
0
Samotni online
0