Artykuły z kategorii Związki
Facet zamknięty w sobie. Jak to zmienić ?
Facet zamknięty w sobie. Jak to zmienić ?

Faceci z natury nie mówią wiele o swoich uczuciach. Zawsze tak było i będzie, tak już są po prostu stworzeni. Ale jak wiadomo kobiety czasami potrzebują, żeby ich mężczyzna powiedział im o swoich uczuciach prosto w oczy, ponieważ w konsekwencji kobiety mogą tracić pewność siebie, są wprowadzane w zakłopotanie oraz boja się o dalszą wspólną przyszłość.
Napisany 06.12.2015 przez Admin
Dlaczego jest coraz więcej rozwodów?
Dlaczego jest coraz więcej rozwodów?

Rozwody zdarzają się w dzisiejszym świecie coraz częściej. Zazwyczaj uczucie między partnerami zwyczajnie się wypala, za pośrednictwem na przykład zdrady, przemocy, długiej rozłąki, problemów materialnych, chorób, rozczarowań. Po prostu kończy się zakochanie, przemija szczęście i pojawia się opcja rozwodu.
Napisany 06.10.2015 przez Admin
Dlaczego faceci w związkach podrywają inne kobiety?
Dlaczego faceci w związkach podrywają inne kobiety?

Zapewne często słyszałaś, że mężczyźni są prości jak konstrukcja cepa, ale czy na pewno? Związek to przede wszystkim szczerość i wierność, niestety twój partner często o tym zapomina i pomimo bycia w związku podrywa inne panie. Może właśnie takie zachowanie dodaje mu pewności siebie i nie pozwala wypaść z roli. Czy warto to usprawiedliwiać? Dowiedz się co twoja sympatia robi, gdy nie ma cię w pobliżu.
Napisany 01.09.2015 przez Admin
Randki po rozstaniu, czyli kiedy warto jeszcze poczekać
Randki po rozstaniu, czyli kiedy warto jeszcze poczekać

Wiele z was uważa, że rozstanie to koniec świata, w końcu legły plany o wspólnej przyszłości, jednak takie sytuacje zdarzają się codziennie w życiu wielu ludzi. Warto ambitnie rozpocząć nowy i zapewne piękny rozdział w życiu. Nie tkwisz bezradnie w związku, który nie miał szans się udać, jesteś wolna a co za tym idzie znów możesz umawiać się na randki...byle nie za wcześnie. Kilka sygnałów świadczących o tym, że nie jesteś jeszcze na to gotowa.
Napisany 17.07.2015 przez Admin
„… i że Cię nie opuszczę, aż do śmierci!” Serio?
„… i że Cię nie opuszczę, aż do śmierci!” Serio?

Każdy z nas to zna: „I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz to, że Cię nie opuszczę aż do śmierci”. Jednak czy taka miłość w dzisiejszych czasach na pewno istnieje??? Niejednokrotnie dobiegają do nas informacje ze świata, a nawet z okolicy o małżeństwie, które spędziło ze sobą 50, 60, a nawet 70 lat
Napisany 14.05.2015 przez Admin
Związek z młodszym? – Dlaczego nie!
Związek z młodszym? – Dlaczego nie!

Mnóstwo kobiet nie biorąc pod uwagę tradycji związuje się dużo młodszymi od siebie mężczyznami. Mimo, iż wiele osób uważa ten fakt za dziwny, takie związku mają prawo być szczęśliwe! Duża liczba gwiazd/ celebrytek takich jak słynna Madonna posiada młodszego partnera. Dlatego też zjawisko to nabiera coraz większej częstotliwości.
Napisany 22.01.2015 przez Admin
Faceci  też lubią komplementy!
Faceci też lubią komplementy!

My kobiety uwielbiamy, gdy ktoś nas komplementuje, że ładnie wyglądamy, że ładnie pachniemy itd. Jak się okazuje w praktyce, nie tylko nasza płeć lubi słyszeć miłe słówka. Uwaga, mężczyźni też lubią być doceniani, nawet częściej od nas. Poniżej kilka porad, jak trafić w sedno, aby zaprocentować w jego oczach!
Napisany 27.10.2014 przez Admin
Wstydziłem się mojej ukochanej
Wstydziłem się mojej ukochanej

Na początku związku Michał tryskał ze szczęścia, że poznał Ilonę. Dopóki nie przedstawił ją swoim znajomym miał ją za swój ideał. Później pojawiły się pewne komplikacje i problemy, o których nie chciał z nią rozmawiać.
Napisany 14.04.2014 przez Admin
Przyjaźń damsko męska – prawda czy mit?
Przyjaźń damsko męska – prawda czy mit?

Mówi się, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje. A jednak uważam, że jest ona możliwa, aczkolwiek dla wielu bardzo trudna. Pod pierzynką czystej przyjaźni zwykle kryje się erotyczne ziarno.
Napisany 09.03.2014 przez Admin
Dowody na to, aby nie wracać do swojego eks
Dowody na to, aby nie wracać do swojego eks

Jak się już przyjęło od wielu lat pewne powiedzenie ‘’Dwa razy się nie wchodzi do tej samem rzeki’’ jest dowodem w wielu kwestiach niepodważalnym. Mnóstwo osób żyje w przekonaniu z tym powiedzeniem i kończąc jakiś rozdział w życiu zamykają go na wieki
Napisany 03.01.2014 przez Admin
Kiedy brak kontaktu…
Kiedy brak kontaktu…

Portale randkowe są dzisiaj bardzo powszechne i korzysta z nich mnóstwo ludzi. Czasami po to, aby poznać kogoś, z kim można się dobrze bawić, a czasami po to, by odnaleźć drugą połówkę i związać się już na stałe. Choć internautów zarejestrowanych na takich portalach jest wielu, to jednak nie zawsze musi to oznaczać dwieście wiadomości w Twojej skrzynce.
Napisany 08.12.2013 przez Admin
Mam focha – bo tak!
Mam focha – bo tak!

Kto, po co, dlaczego i z jakim skutkiem obraża się zwykle na partnera? Czy można panować nad swoim lub cudzym fochem? Te jakże trudne kwestie rozstrzygamy poniżej.
Napisany 20.09.2013 przez Admin
Rewolucja dzidziusiowo-związkowa.
Rewolucja dzidziusiowo-związkowa.

Mogłoby się wydawać, że pojawienie się dziecka między Wami jest pieczęcią, spajającą Wasz związek nierozerwalnie. Dla wielu par na pewno tak właśnie jest, jednak nie dla wszystkich. Wiele związków kończy się właśnie wraz z rozpoczęciem życia we troje.
Napisany 06.06.2013 przez Admin
Ślub nie zawsze wychodzi na dobre…
Ślub nie zawsze wychodzi na dobre…

Podobno najmniej depresji odnotowuje się wśród żonatych mężczyzn, natomiast wśród kobiet chorują cztery razy częściej te, które mają mężów. Paniom od wieków wmawia się, że małżeństwo to ich największe marzenie. A jednak – nic bardziej mylnego.
Napisany 28.05.2013 przez Admin
Wnętrze czy wygląd – co przyciąga kobiety?
Wnętrze czy wygląd – co przyciąga kobiety?

Idealny mężczyzna to dzisiaj ten z reklam, plakatów, magazynów: opalony, z dwudniowym zarostem i umięśniony. Na płaskim brzuchu rysuje się zestaw mięśni, nad którymi facet ciężko pracuje. Tylko nie mów, że wygląd nie jest dla Ciebie ważny, bo w to już nie uwierzymy.
Napisany 19.04.2013 przez Admin
Znaleźć sympatię w sieci? To proste!
Znaleźć sympatię w sieci? To proste!

Od dłuższego czasu jesteś singlem i marzysz o tym, żeby mieć z kim porozmawiać. Rejestrujesz się na portalu randkowym poleconym przez koleżankę i… nie wiesz co dalej.
Napisany 08.03.2013 przez Admin
Samotne online
0
Samotni online
0