Artykuł > Randki po rozstaniu, czyli kiedy warto jeszcze poczekać
Randki po rozstaniu, czyli kiedy warto jeszcze poczekać
Randki po rozstaniu, czyli kiedy warto jeszcze poczekać

Wiele z was uważa, że rozstanie to koniec świata, w końcu legły plany o wspólnej przyszłości, jednak takie sytuacje zdarzają się codziennie w życiu wielu ludzi. Warto ambitnie rozpocząć nowy i zapewne piękny rozdział w życiu. Nie tkwisz bezradnie w związku, który nie miał szans się udać, jesteś wolna a co za tym idzie znów możesz umawiać się na randki...byle nie za wcześnie. Kilka sygnałów świadczących o tym, że nie jesteś jeszcze na to gotowa.

Umawiasz się z kimś na kogo byś nawet nie spojrzała, to standardowy problem z jakim możesz się spotkać, jesteś zdesperowana, w głowie masz tyko jedną myśl, taką, że jesteś skazana na samotność do końca życia, co oczywiście nie jest prawdą! Masz wrażenie, że jeśli spotkasz się z byle kim, zapomnisz o swoim byłym i będzie łatwiej pogodzić się z szarą rzeczywistością. Tak nie jest. Skłoni cię do zrobienia głupiej rzeczy, czego później możesz żałować. Chcesz zemsty dla swojego ex. Jeśli to on zakończył wasz związek i myślisz, że spotkania z obcymi facetami zrobią na nim jakiekolwiek wrażanie to grubo się mylisz. Nie poświęcaj innym swojego cennego czasu, by tylko dogryźć uprzedniemu facetowi. Nadal trzymasz wasze wspólne zdjęcia, pamiątki czy prezenty. Masz do nich ogromny sentyment, ale to nie pomoże w zakończeniu tego etapu raz na zawsze i rozpoczęcia nowego życia. Bądź stanowcza, spakuj wszystkie rzeczy, dzięki którym czujesz jego obecność i wyrzuć tak by nigdy do nich nie powracać! Zbyt duże przyzwyczajenie do jeszcze niedawno trwającego stanu, czyli kiedy nie wyobrażasz sobie życia samodzielnie i „miłości” szukasz na siłę. Masz wrażanie, że bez partnera nie poradzisz sobie w życiu. Wykorzystaj ten czas i lepiej poznaj samą siebie. Najgorsze co może się stać to poszukiwana partnera podobnego do ex. A przecież w miłości chodzi o to, by akceptować wady partnera i być wyrozumiałym, takie zachowanie świadczy tylko o tym, że nie jesteś jeszcze gotowa na poznanie kogoś nowego. Presja jaką wywołuje fakt, że były partner jest już w szczęśliwym związku, jeśli ma to na Ciebie jakikolwiek wpływ, zaciśnij zęby i nie pozwól żeby ktokolwiek wpływał w ten sposób na twoje życie.

Jeśli nadal go kochasz, co jest zrozumiałe nie rób nic na siłę, na pewno tworzenie nowych relacji nie wpłynie korzystanie na was obojga. Kiedy spotykasz się z przyjaciółką jesteś monotematyczna, mianowicie wracasz to sytuacji z przeszłości, wspominasz miłe chwile i... dodatkowo cierpisz.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 17.07.2015
Samotne online
0
Samotni online
0