Artykuł > Dlaczego faceci w związkach podrywają inne kobiety?
Dlaczego faceci w związkach podrywają inne kobiety?
Dlaczego faceci w związkach podrywają inne kobiety?

Zapewne często słyszałaś, że mężczyźni są prości jak konstrukcja cepa, ale czy na pewno? Związek to przede wszystkim szczerość i wierność, niestety twój partner często o tym zapomina i pomimo bycia w związku podrywa inne panie. Może właśnie takie zachowanie dodaje mu pewności siebie i nie pozwala wypaść z roli. Czy warto to usprawiedliwiać? Dowiedz się co twoja sympatia robi, gdy nie ma cię w pobliżu.

Najpopularniejszą metodą podrywu jest niewątpliwie flirt często nazywany nawet grą wstępną! Kokieteryjne gesty czy prawienie komplementów to jedne z czynników. Mężczyzna chce wypaść niczym wolny strzelec, który aktualnie szuka partnerki.

Głębokie patrzenie w oczy jest często sygnałem do zapoczątkowania rozmowy. Mężczyzna w ten sposób daje znak, że ewidentnie jest zainteresowany dziewczyną i czeka na odwzajemnienie spojrzenia w celu kontynuowania znajomości.

Pozytywne budowanie napięcia czyli przypadkowy dotyk, uśmiech czy przygryzanie warg, czy oby na pewno przypadkowy?

Często takie gesty przeradzają się w uwodzenie, kiedy już wystarczająco dobrze się poznają, mężczyzna będzie stawiał coraz to odważniejsze kroki, flirt będzie już na porządku dziennym dodatkowo oboje będą dążyli do spotkania tylko w swoim towarzystwie.

Wysyłanie w tajemnicy wiadomości czy ukradkiem przeprowadzone rozmowy które zaowocują spotkaniem to kolejny krok. Kiedy po spotkaniu rozejdą się do domu, właśnie w ten sposób będą umilać sobie czas.

Najgorsze co może cię spotkać to sekretne randki na które twój partner zechce zabierać swoją nowo poznaną koleżankę. Niestety ona nie będzie wiedziała, że spotyka się z zajętym facetem i nic nie odwiedzie jej od tego pomysłu. Coraz bardziej będzie angażowała się w tą znajomość a ty możesz mieć pewność, że twój partner skrzętnie będzie to przed Tobą ukrywał, tak byś nie miała najmniejszych powodów by podejrzewać go o takie spotkania. Niestety nieuniknione jest, że dziewczyna będzie próbowała pocałować twojego partnera. Czy dojdzie do czegoś więcej? To zależy już tylko od nich...

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 01.09.2015
Samotne online
0
Samotni online
0