Artykuł > Facet zamknięty w sobie. Jak to zmienić ?
Facet zamknięty w sobie. Jak to zmienić ?
Facet zamknięty w sobie. Jak to zmienić ?

Faceci z natury nie mówią wiele o swoich uczuciach. Zawsze tak było i będzie, tak już są po prostu stworzeni. Ale jak wiadomo kobiety czasami potrzebują, żeby ich mężczyzna powiedział im o swoich uczuciach prosto w oczy, ponieważ w konsekwencji kobiety mogą tracić pewność siebie, są wprowadzane w zakłopotanie oraz boja się o dalszą wspólną przyszłość. Mężczyźni nie lubią rozmawiać nawet o związku, czują się wtedy dość zakłopotani, dążą do tego by związek rozwijał się sam. Jak twierdzi większość facetów rozmowa o związku czy też samych uczuciach, jest według nich „niemęska”.

Jaki jest na to sposób ? Po prostu nie można robić nic na siłę, potrzeba wytrwałości, cierpliwości oraz delikatnych sygnałów, które dadzą facetowi do myślenia. Najważniejszym jest by nie wymuszać na mężczyźnie żadnych deklaracji, ponieważ wtedy czuje się jak sparaliżowany, nie chcę rozmawiać o takich rzeczach, ucieka od tego. Staraj się małymi kroczkami pokazywać facetowi, że bardzo dużo dla Ciebie znaczy szczera rozmowa o uczuciach i dziękuj mu, za małe słówka o waszej miłosnej przyszłości.

Jak widać sposób myślenia mężczyzn jest dość skomplikowany, jednak po wykonaniu kilku małych kroczków, można oczekiwać od nich większej pewności siebie przy rozmowie o uczuciach.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 06.12.2015
Samotne online
0
Samotni online
0