Artykuł > Związek z młodszym? – Dlaczego nie!
Związek z młodszym? – Dlaczego nie!
Związek z młodszym? – Dlaczego nie!

Mnóstwo kobiet nie biorąc pod uwagę tradycji związuje się dużo młodszymi od siebie mężczyznami. Mimo, iż wiele osób uważa ten fakt za dziwny, takie związku mają prawo być szczęśliwe!

Duża liczba gwiazd/ celebrytek takich jak słynna Madonna posiada młodszego partnera. Dlatego też zjawisko to nabiera coraz większej częstotliwości. Internautki niejednokrotnie chwalą się tym, iż mają znacznie młodszego od siebie partnera, przedstawiają to jak świetnie się wzajemnie rozumieją, mogą rozmawiać o poważnych i błahych rzeczach. Często jednak w ich oczach pojawia się strach przed tym, że właśnie ten młody mężczyzna nie myśli o poważnym związku z nimi, że za kilka chwil weźmie swoje rzeczy i znajdzie partnerkę na całe życie w swoim wieku.

Mimo tych trudności istnieje mnóstwo powodów, którymi kierują się dojrzałe kobiety wybierając młodszego mężczyznę. Szukają one zmiany, pewnego urozmaicenia w swoim życiu, po związkach ze starszymi, które się rozpadły. Dlatego też dużą część z nich stanowią kobiety – rozwódki, które chcą zacząć wszystko od nowa.

Kobiety dojrzałe, mające około 30 lat najlepiej czują się we własnej skórze, znają swoją wartość, trudny okres dojrzewania jest daleko za nimi, a ich kobiecość została już niejednokrotnie odkryta. Doskonale ukrywają swoje wady i eksponują zalety, zdają sobie sprawę z tego co sprawia im przyjemność, co chcą uzyskać od mężczyzny. Dlatego też dużą liczbę młodych mężczyzn dojrzałe kobiety po prostu pociągają, dziewczyny posiadające 20 lat są dla nich wzorem nudy, zakompleksienia i nieciekawości. Starsza kobieta staje się kobietą z „wyższej półki”. Związki te początkowo zwane związkami „bez zobowiązań” przeradzają się w stałe partnerstwo między tymi osobami. Wiek przestaje mieć aż tak duże znaczenie.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 22.01.2015
Samotne online
0
Samotni online
0