Artykuł > Wnętrze czy wygląd – co przyciąga kobiety?
Wnętrze czy wygląd – co przyciąga kobiety?
Wnętrze czy wygląd – co przyciąga kobiety?

Idealny mężczyzna to dzisiaj ten z reklam, plakatów, magazynów: opalony, z dwudniowym zarostem i umięśniony. Na płaskim brzuchu rysuje się zestaw mięśni, nad którymi facet ciężko pracuje. Tylko nie mów, że wygląd nie jest dla Ciebie ważny, bo w to już nie uwierzymy.

O ile zawsze zwykło się uważać facetów za wzrokowców, którzy traktują kobiety jak obiekty seksualne, o tyle teraz również kobietom zależy, aby ich mężczyźni byli przystojni. Sami faceci sobie na to zresztą zapracowali, niwelując różnice między męskim a kobiecym lookiem. Zaczęli chodzić do solarium i nosić różowe T-shirty, coraz większą wagę przywiązując do swojego wyglądu. Trudno zatem, żeby kobiety nie zwracały na to uwagi.

Oczywiście żadna poważna dziewczyna nie zakocha się w kryminaliście z najniższym możliwym IQ, który nie skończył podstawówki i nie potrafi robić zupełnie nic, nawet sensownie rozmawiać. Każda patrzy na to, co reprezentuje wnętrze faceta. Jednak nie jest to już jedyne kryterium – wygląd też przecież wiele mówi o człowieku.

Zadbany mężczyzna będzie sprawiał wrażenie porządnego, ułożonego. Umięśniony – silnego, przy którym poczujemy się bezpiecznie. No i obaj będą niezwykle seksowni, w odróżnieniu od rozczochranego okularnika w okularach po dziadku i dziurawym PRL-owskim sweterku.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 19.04.2013
Samotne online
0
Samotni online
0