Porada > Po czym poznać, że Tobie zależy bardziej
Po czym poznać, że Tobie zależy bardziej
Po czym poznać, że Tobie zależy bardziej

Jeśli zainteresował cię ten artykuł, zapewne po jego przeczytaniu dojdziesz do wielu martwiących wniosków. Nie załamuj się i zaopatrz w trzeźwe myślenie, najważniejsze to podjeść do sprawy spokojnie, bez zbędnych nerwów. Bo przecież nie chcesz do końca życia pozostawać w związku, w którym Ty kochasz bardziej, a co więcej nic nie otrzymujesz w zamian, prawda?

Sprawdź czy któraś z relacji dotyczy właśnie ciebie i podejmij odpowiednie kroki zanim będzie za późno. Kiedy facet nie mówi słowa „kocham cię” za to Ty robisz to za Was obu, to pierwszy sygnał, że nie wszystko jest w porządku. Natomiast, jeśli Twój facet wychodzi tylko z inicjatywą seksu, kiedy Ty bardziej reflektujesz pocałunki czy przytulanie to kolejny powód do zmartwień. Kolejnym niewesołym sygnałem są wiadomości SMS, które Ty wysyłasz, kiedy rozpoczynasz dzień, kończysz a na dodatek w ciągu dnia, martwiąc się czy u niego wszystko w porządku. W przypadku, kiedy milczysz, nie masz co liczyć na odzew z jego strony, czy to jest fair? Kiedy liczy się tylko on, jego potrzeby i życie zawodowe. Dostajesz w pracy podwyżkę, podekscytowana dzwonisz do niego, chcąc podzielić się tą świetną wiadomością, on nie ukrywa braku zainteresowania, na dodatek, kiedy chcesz zaprosić go na uroczystą kolację, on wybiera kolegów. Kiedy on nie szanuje Twojego czasu, czyli ciągłe zmienianie schematu dnia pod jego plan, Ty przełożyłaś spotkanie z przyjaciółką on i tak wyszedł z znajomymi. Jesteś na każde jego zawołanie, zawsze przyznajesz mu rację i jesteś po jego stronie, czy nie uważasz, że takie życie opiera się na byciu podwładną?

Dość częstym problemem jest także rozmowa o przyszłości, a szczególnie o dzieciach, kiedy myślisz o ślubie czy weselu, on odpowiada, że nie jest pewny czy będziecie jeszcze razem. To Ty pierwsza wyciągasz rękę na zgodę, nawet jeśli ewidentnie nie zawiniłaś. Ty płaczesz, on trzaska drzwiami, jego duma nie pozwala na to by cię przeprosić, zaś ty robisz to przed obawą odejścia.

Czy te sytuacje dotyczą Ciebie? Jeśli choćby jedna z nich, dobrze przemyśl czy nie powinnaś zmienić zdania co do swojej przyszłości, pamiętaj, odważ się na poważną rozmowę zanim nie jest za późno.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 21.07.2015
Samotne online
0
Samotni online
0