Porada > Sposoby, z których faceci korzystają zrywając z dziewczyną
Sposoby, z których faceci korzystają zrywając z dziewczyną
Sposoby,  z których faceci korzystają zrywając z dziewczyną

Nikt z nas nie myśli o rozstaniu. Nie dopuszczamy do siebie myśli, że to piękne uczucie, które nam teraz towarzyszy może kiedyś się rozpaść i pójść w niepamięć. Ciężko nam jest sobie wyobrazić taką sytuację. Niestety życie jest różne, przynosi różne niespodzianki i może dojść do takiej sytuacji, kiedy zostaniemy tymi ofiarami w związku.Możemy zostać wobec opuszczone i pytanie brzmi, czy nasz partner zachowa się wtedy z klasą?. Niestety faceci nie zawsze są szczerzy i dosyć często unikają prawdy, gdy owa nie jest wcale korzystna dla nich.

Typowe ‘męskie’ sposoby na rozstanie

1). Przychodzi do Ciebie i prosi o rozmowę, ponieważ chce Ci to przekazać osobiście. Zatem porozmawiaj z nim i uszanuj jego decyzję. Mimo, iż to będą na pewno bolesne słowa dla Ciebie, doceń fakt, iż stawił się osobiście. Na pewno dla niego to też nie jest komfortowa sytuacja i jest mu ciężko, tak przed Tobą stanąć i oznajmić w czym rzecz. Chłopak szanuje Ciebie w przeciwnym razie poszedłby na łatwiznę i załatwił sprawę, jak poniżej. 2).Zachowuje się , jak dziecko i potrafi Cię poinformować smsem o końcu waszego związku.Takich sprawnie powinno się załatwiać pod żadnym pozoremtaki sposób. Wszyscyjesteśmy ludźmi i zasługujemy na szacunek i wyjaśnienia, cokolwiek byśmy nie uczynili. Najwyraźniej, skoro Twój partner potrafi Cię poinformować o rozstaniu przezsmsa powinnaś się domyślać, że jest coś, co ukrywa przed Tobą. Warto sobie zadać pytanie, czy aby na pewno chcesz brnąć dalej i dowiedzieć się co jest na rzeczy. Jak najbardziej wyjaśnienia się Tobie należą, bo nie jesteś zabawką, którą można manipulować. Za tydzień może się okazać, że zadzwoni do Ciebie i oznajmi, że do siebie wracacie. To nie jest prawdziwy mężczyzna, prawdziwy facet się tak nie zachowuje. Pomyśl o dniu dziecka, możesz mu podesłać kilka zabawek do piaskownicy. Ten facet nie będzie miał na dłużej żadnego związku, dopóki nie dostanie sam w kość.

3).Nagle przestaje się odzywać. Najgorszy patent, który może zastosować chłopak podczas rozstania. Żyjesz w nieświadomości, on już dawno o Tobie zapomniał aTy się łudzisz, że coś się stało, bo nagle książę się do Ciebie przestał odzywać. Najlepszym rozwiązaniem będzie to, jak zaczniesz się zachowywać jakbyś to Ty go zostawiłaś. Ten gościu jest skazany z góry na niepowodzenie. Widocznie nie dorósł jeszcze do związku i jedyną kobietą, która go na ten czas uszczęśliwi jest kochająca mama, czy też babcia. Nie warto sobie zaprzątać głowy takim gówniarzem, dopóki nie dorośnie nie zrozumie swojego błędu. Zobaczysz jeszcze przypomni sobie o Tobie, a Ty dumna będziesz miała już życie pokładane na nowo z nowym, idealnym partnerem. Facet, który postępuje tak z kobietami, jak Twój eks z pewnością nie zasługuje na żadną.

Pamiętaj, że niezależnie w jaki sposób zostaniesz opuszczona to życie toczy się dalej. Zostawił Cię? Widocznie nie pasował do Ciebie i lepiej szybciej, niż później to się rozpadło. Teraz jesteś bogatsza o kolejne doświadczenia i wiesz, czym możesz kierować się przy wyborze nowego mężczyzny. My osobiście życzymy Ci samych powodzeń i zapewniamy, że znajdziesz swojego księcia z bajki, a ropuchy z przeszłości stracą dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie.

Kobieto masz pachnieć w życiu. Mężczyzna ma dołożyć wszelkich starań, abyś czuła się doceniona a nie przygnębiona. Nie ten to inny, wiemy że łatwo się mówi, ale warto wziąć pod uwagę ,że w życiu ważniejsze są problemy od zdziecinniałych ‘mężczyzn’, którzy nawet nie stwarzają pozorów, aby ich określić takim mianem. Głowa do góry i zapamiętajcie, nic nie boli bardziej faceta, niż kobieta wychodząca z klasą i dumą w takich sytuacjach.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 23.10.2013
Samotne online
0
Samotni online
0