Porada > KIEDY MÓJ CHLOPAK KONTAKTUJE SIĘ ZE SWOJA EKS, CO ROBIĆ?
KIEDY MÓJ CHLOPAK KONTAKTUJE SIĘ ZE SWOJA EKS, CO ROBIĆ?
KIEDY MÓJ CHLOPAK KONTAKTUJE SIĘ ZE SWOJA EKS, CO ROBIĆ?

Ciągle do niego pisze? Nachodzi Twojego chłopaka? Sprawdź co zrobić, by przestała wchodzić wam w życie.

Mam dosyć życia w trójkącie.Opowiada 23 letnia Klaudia. Na początku mojego związku nie przeszkadzało mi to, że Rafał spotyka się ze swoją byłą dziewczyną. Przecież nie zabronię mu kontaktować się ludźmi.Szybko jednak zmieniłam zdanie, bo ten kontakt z nią stawał się coraz częstszy. Pewnego dnia kazałam mu zakończyć tę relację. Zrobił mi niezłą awanturę, ale się ograniczył. Mimo to, ona ciągle jest wnaszym życiu i ten trójkąt zaczyna mnie coraz bardziej irytować.

Jesteś w podobnej sytuacji? Przeczytaj poniższe rady i zastanów się, jak zlikwidować takie sytuację w swoim związku

NABIERZ DYSTANSU

Na początku podejdź do ich znajomości obiektywnie. Nie oceniaj ich znajomości jednoznacznie, może tylko to zwykła znajomość. Bądź jednak czujna i ostrożna w swoich decyzjach i słowach. Możesz przez to narobić jeszcze większego chaosu. Jeżeli nie możesz się oswoić z tą sytuacją, kiedy to Twój ukochany spotyka się z byłą porozmawiaj z nim i wytłumacz, że nie jest Ci to na rękę. Może dojdziecie do jakiegoś kompromisu.

WYBADAJ JAKI TO RODZAJ RELACJI

Przede wszystkim musisz się dowiedzieć, kiedy się rozstali. Jeżeli do rozstania doszło niedawno to istnieje prawdopodobieństwo, że nadal żywi ich jakieś bliskie uczucie. A Ty w tej sytuacji jesteś ofiarą i lalką pocieszenia. Powinnaś być bardzo czujna i ostrożna.

POSTAW SPRAWĘ JASNO

Była Twojego mężczyzny za bardzo zrobiła się zaborcza? Widzisz, że on niechętnie się z nią kontaktuje a ona robi wszystko, by tylko się z nią zobaczył? Postaw sprawę jasno i uświadom swojemu partnerowi, że nie życzysz sobie ich spotkań. Okaże się wtedy, jakie rozwiązanie wybierze i będziesz miała czarno na białym, kto jest dla niego teraz najważniejszy.

MAJĄ DZIECI? POZWÓL SIĘ WIDYWAĆ Z NIMI

W tym przypadku pociechy nie powinny być poszkodowane, a niestety są najbardziej.Kochasz swojego partnera? Jest wam razem dobrze i darzycie siebie wiernością? Pozwól mu się spotykać z dziećmi. One niczemu nie zawiniły, że ich rodzice się rozstali. Zawsze możecie wziąć do siebie dzieciaki na weekend, zapewnić im i sobie rozrywkę. Może wyjść z tego fajna zabawa i na pewno Cię polubią, jeśli będą widziały, że je akceptujesz.

CIĄGLE COŚ JEJ DOLEGA

To guma w aucie, to ma gorączkę itd. Twój facet jest, jak pogotowie. Jeden telefon i biegnie. Coś jest nie tak, wiadomo że ona wymyśla powody byle tylko go sprowadzić do siebie. Nie daj się temu złapać! Powiedz otwarcie, że bardzo Ci się to nie podoba, że to Ty go najbardziej potrzebujesz. Postaw się jasno, być może on nawet nie widzi tego, że jest jej marionetką.

PRZYJACIÓŁKI

Uważaj, wiele kobiet posuwa się do rzeczy niemożliwych. Aby uśpić Twoją czujność może będzie chciała się z Tobą zaprzyjaźnić i zyskać Twoją sympatię. Nie odrzucaj jej chęci, być może robi to szczerze, ale pamiętaj o ostrożności, bo istnieje możliwość , że jej przyjaźń jest fałszywa i dzięki temu będzie chciała odzyskać swojego ukochanego.

Jak nam przekazała jedna z czytelniczek- ‘’Ja rozwiązałam tą sytuację. Wyznaczyłam barierę jasno i porozmawiałam z Arturem i oznajmiłam, że nie podoba mnie się, jak ta Aśka wchodzi butami w nasze życie. Dodałam, że go wykorzystuje i robi wszystko, by zniszczyć nasz związek. Po długiej nocnej rozmowie zaczął podzielać moje zdanie i doszedł do wniosku, że mam całkowita rację. Ich relacje zostały zerwane na dobre, a ja? Odzyskałam spokój!

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 03.02.2014
Samotne online
0
Samotni online
0