Porada > Okres rozstania najlepszym czasem życia?
Okres rozstania najlepszym czasem życia?
Okres rozstania najlepszym czasem życia?

Rozstanie z bliską osobą nigdy nie jest łatwe, a mimo to czasami jest jednym z etapów w naszym życiu, który – czy chcemy, czy nie – musimy przejść. Aby nie zatruł nam życia, proponujemy zamienić go w okres NAJLEPSZY w życiu. Nawet jeśli nie do końca się uda, będziesz mieć poczucie, że robisz coś fajnego.

Oczywiście należy zacząć od tego, co nieuniknione. Zanim znów zaczniesz cieszyć się życiem, musisz przeboleć rozstanie, porządnie się wypłakać i trochę pocierpieć. Jeśli byłaś przywiązana do faceta, nie da się inaczej. Jednak nie przedłużaj tego, postaraj się jak najszybciej wziąć się w garść, ponieważ długie rozpamiętywanie i płacz nic nie zmienią.

Spotkania

Odkąd nie spotykasz się z drugą połówką, masz więcej czasu dla siebie, rodziny oraz znajomych. Doceń to i baw się dobrze! Oczywiście, że to nie będzie proste, dlatego pomóż sobie wyjściem z domu. Nie możesz siedzieć zamknięta w czterech ścianach z komputerem i swoimi myślami. Odwiedź znajomych, dla których zwykle nie masz czasu, spotkaj się z ludźmi, na których Ci zależy.

Ty, ty i tylko Ty

Zrób coś tylko dla siebie: idź do fryzjera, kup nową sukienkę. W tej wyjątkowej sytuacji możesz sobie na to pozwolić i nieco się rozpieścić. A może marzysz o czymś innym? Jeśli tak, pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Idź do salonu SPA, kup kurs salsy lub naucz się języka, który zawsze chciałaś znać. Satysfakcja i zadowolenie z siebie masz gwarantowane.

Film

Aby zbyt wiele nie myśleć o Twoim eks, urządź sobie seans filmowy z koleżankami – absolutnie nie sama! Rzeczywistość z ekranu wciągnie Cię, odciągając jednocześnie od rzeczywistości. Nie wybieraj smętnych romantycznych filmów. Postaw np. na komedię.

Wsiądź do pociągu byle jakiego

Jeśli możesz się na chwilę wyrwać, wyjedź gdzieś. Nowe miejsca to nowe znajomości, nowe doświadczenia i doznania. A czy właśnie nie tego Ci trzeba? Spakuj walizkę, a przeszłość zostaw jak najdalej za sobą. Może ten wyjazd okaże się najlepszym w Twoim życiu.

Obronna ręka

Wyjdź z rozstania obronną ręką. Pomyśl sobie o tym, że skoro się rozstaliście, nie mogliście się dogadać. Na pewno było między Wami sporo nieporozumień i nienajlepszych chwil. Musisz sobie uświadomić, że właśnie się z tego uwolniłaś i wszystko, co najlepsze, jest przed Tobą. Niejeden fajny facet stąpa po Ziemi i niejeden przystojniak będzie jeszcze Tobą zainteresowany. Jaki z tego wniosek? Wygrałaś nową szansę – ciesz się nią!

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 05.03.2013
Samotne online
0
Samotni online
0