Porada > Cel na rok 2015 – znalezienie miłości!
Cel na rok 2015 – znalezienie miłości!
Cel na rok 2015 – znalezienie miłości!

Sylwester jest już za nami, nowy rok już w toku – na pewno jednym z postanowień noworocznych jakie masz jest właśnie znalezienie miłości! Oczywiście nie masz na co czekać, bierz wszystko w swoje ręce i ruszaj na łowy! Niestety życie nie jest aż tak piękne, że książę z bajki sam przyjedzie i poprosi o Twoje serce. Jak to już nasze babcie mawiały – przeznaczeniu trzeba trochę dopomóc.

Przedstawiamy pewne sposoby, które pomogę Ci znaleźć i utrzymać tą drugą połówkę:

1.Gierki odpadają – nie udawaj kogoś innego, bądź po prostu sobą. Nie ignoruj mężczyzny, który jest dla Ciebie obiektem zainteresowań! Zdobądź się na duuuży, szczery uśmiech, w ten sposób sama zachęcisz go do zrobienia pierwszego kroku – będzie wiedział, że ma u Ciebie jakieś szanse. Brak zainteresowanie skończy się tym, że ani nie zadzwoni, ani nie napisze.

2.Bądź skromna, subtelna – pod żadnym względem nie umieszczaj swoich zdjęć w Internecie, na których jesteś delikatnie mówiąc rozebrana. To wręcz odstrasza mężczyzn, tych, na których Ci zależy. Reszta owszem będzie zainteresowana, ale wyłącznie na chwilę, tzw. „jeden raz”.

3.Miej szacunek do siebie – nie możesz szukać miłości chodząc do łóżka z każdym zainteresowanym mężczyzną, aby pokazać mu, że Ci zależy. Takie przypadki niestety kończą się wyżej wspomnianym „wypadem jednonocnym”. Twój książę z bajki z pewnością nie będzie chciał mieć za partnerkę, kobiety, która sypiała z kim popadnie.

4.Bądź prawdziwa, emocjonalna – nie musisz uważać na słowa i mówić wyłącznie tego, co wydaje Ci się, że on chciałaby usłyszeć. Nie musisz starać się, by mu się przypodobać, najważniejsze jest bycie sobą i znalezienie takiej drugiej połówki, której to odpowiada.

5.Bądź spokojna, żyj swoim życiem, nie jego – w waszej relacji nie powinno być chorej rywalizacji, nie możesz tego traktować tak, że jeśli on nie dzwoni do Ciebie pół dnia, Ty kolejnym razem czynisz to samo. Albo on idzie z kolegami na imprezy, a Ty od razu zwołujesz koleżanki i idziesz „co gorsza” jeszcze na tą samą imprezę. Nie możesz uzależniać swojego trybu życia od niego!

6.Pokaż, że myślisz o tym poważnie – jeśli potencjalny chłopak posiada dziwne hobby, nie możesz go wyśmiewać, jeśli pracuje, musisz szanować jego czas i jeśli zachodzi taka potrzeba dzielić się nim choćby trochę z jego kumplami. Mobilizuj go do spełniana marzeń i bądź pomocna jeżeli tego nakazuje sytuacja, wówczas on będzie czuł się przy Tobie szczęśliwy!

Aby znaleźć i utrzymać przy sobie mężczyznę, należy postępować w zgodzie z sobą i w zgodzie z jego życiem. Jeśli będziesz postępować zgodnie z wyżej przedstawionymi sposobami z pewnością miłość, która między Wami zaistnieje będzie trwała baaardzo długo! Życzymy powodzenia!

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 21.01.2015
Samotne online
0
Samotni online
0