Porada > Wieczni chłopcy
Wieczni chłopcy
Wieczni chłopcy

‘’Mamisynek’’, ‘’Ciapa’’, ‘’Nieodpowiedzialny’’- to męskie charakterki spotykane w dzisiejszych czasach. Ciężko im jest się uwolnić spod piersi swoich rodzicielek. Z jednej strony to urocze, ale w praktyce staje się to nie do wytrzymania. Poniżej kilka wskazówek, jak rozpoznać takiego typka.

1. Śniadanka

Nie każdy może sobie pozwolić na to, aby zamieszkać osobno. Bardzo dużo mężczyzn mieszka z rodzicami, rzecz zrozumiała. Jednak niektórzy mają warunki, ale ciężko im jest odejść spod piersi matki. Śniadanka, kanapeczki do pracy, czy też na uczelnie i gotowe obiadki, poprane skarpetki. Po co ma isć na swoje, skoro u mamy ma tak dobrze?

2. Konsola i wielki plazmowy tv

Po raz pierwszy zaprosił Cię do siebie do domu. Teraz najważniejszy moment- jego pokój. Wchodzisz i zauważasz konsole do gier,tv i mnóstwo zabawkowych aut. I w tym momencie powinno zapalić Ci się zielone światło- masz do czynienia jeszcze z chłopcem.

3. Ciągle zmienia pracę

W ciągu roku co najmniej 5 razy jest w stanie zmienić pracę. Nie może się zdecydować, ciągle jest mu źle i najchętniej siedziałby w domu. Dziewczyno unikaj z daleka takiego typka, on nie jest w stanie Ci zapewnić przyszłości.

4. Ciągle w długach

Idziecie do restauracji na kolację. Przychodzi moment uregulowania rachunku i okazuje się, że Twój wielbiciel nagle zapomniał portfela. Dwa, co chwile pożycza od Ciebie jakieś drobne. Masz zielone światło, że to jeszcze chłopiec, który nie potrafi na siebie zarobić i żyje w wiecznych długach.

5. Nie ma swojego zdania

Za chwilę dojdzie do sytuacji, kiedy Twój partner będzie pytał mamusi, czy może się z Toba zobaczyć. Każdą kwestię, każdy problem rozwiązuje ze swoją rodzicielką. Dobra rada. Uciekaj póki możesz.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 29.11.2014
Samotne online
0
Samotni online
0