Porada > Błędy, które popełniamy będąc w związku
Błędy, które popełniamy będąc w związku
Błędy, które popełniamy będąc w związku

Niektóre z nas będąc w związku zapominają o bożym świecie. Głównym punktem zainteresowania staje się ukochany partner. Gotowe jesteśmy poświęcić dla niego wszystko.

1). Nikt inny poza ukochanym

Jak już wspomnieliśmy na wstępie, będąc w związku zazwyczaj kobiety angażują się całą sobą. To duża zaleta, ale należy pamiętać, że wszystko to, co robisz powinnaś robić z myślą o sobie. Poza twoim ukochanym na pewno istnieją inne ważne punkty w twoim życiu, na przykład praca, szkoła i rodzina. Skup się też na tym.

2). Całymi dniami razem

Zdajemy sobie sprawę z tego, że uwielbiacie razem spędzać dużo czasu i robić wszystko razem. To dobrze o was świadczy, ale czasami osobne wyjścia dobrze wpłyną na wasz związek. Wyjście z przyjaciółką do kina, czy też na zakupy na pewno poprawi ci humor, a chłopakowi dasz troszkę za sobą zatęsknić. Staraj się nie zaniedbywać przyjaciół. W życiu dzieją się różne rzeczy, być może będziesz ich kiedyś potrzebować, albo kiedyś oni będą szukać pomocy u ciebie.

3.) Ani jednej minuty bez kontaktu

Ledwo on wyjdzie od ciebie, a ty już go atakujesz telefonami. Piszesz, dzwonisz i nie dajesz wam od siebie odpocząć. Wrzuć na luz dziewczyno. Bardzo dobrze, że ci na nim zależy, ale pomyśl co on może czuć?. Daj za sobą zatęsknić, bo facet odbierze to jako próbe zamknięcia go przed całym światem.

4.) Przez całe 24h – tylko on w głowie

Siedzisz w szkole, w pracy, czy też w domu i ciągle o nim myślisz. Szalejesz z miłości i nie potrafisz się na niczym skupić?. Cieszymy się, ale zajmij się swoimi obowiązkami, bo zaniedbywanie ich nie przyniesie ci żadnego pożytku.

5.) Razem przez świat

Bardzo prawdopodobne, że twoja obecna miłość będzie tą na całe życie. Niestety, wiele z was przeżyje dużo porażek podczas poszukiwań tego jedynego, wartościowego mężczyzny. Pozwól, aby czas sam ułożył wam wspólną przyszłość. Nie planuj niczego do przodu. Nie wychodź w przyszłość, bo możesz się rozczarować- absolutnie ci tego nie życzymy. Warto myśleć racjonalnie, bo życie to nie bajka i nie zawsze kończy się happy end’em.

Admin
Admin
Data dodania artykułu: 01.07.2013
Samotne online
0
Samotni online
0